Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Drukuj PDF

 

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

 

Nazwisko i imię

nauczany przedmiot, wychowawstwo

Data, godzina

Miejsce konsultacji

Adrian Iwona

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a

Czwartek, 12.05-12.50

pokój nauczycielski

Calik Wojciech

informatyka

Środa, 7.30-8.15

Sala 116

Domaros Sabina

j. kaszubski, historia własna i kultura Kaszub

Poniedziałek, 12.05-12.50

pokój nauczycielski

Dominik Maria

religia

Wtorek, 14.00-14.45

pokój nauczycielski

Dulko Elżbieta

j.polski, historia, j.polski dla cudzoziemców

Poniedziałek, 13.05-13.50

pokój nauczycielski

Ekalt Katarzyna

matematyka, wychowawca klasy 6b

Środa, 8.20-9.05

pokój nauczycielski

Gacek Marlena

j.polski, WDŻ, wychowawca klasy 8b

Wtorek, 9.15-10.00

pokój nauczycielski

Gondek Izabela

wf, zajęcia na basenie, wychowawca klasy 4a

Środa, 13.05-13.50

pokój nauczycielski

Goyke Alicja

matematyka

Czwartek, 7.30-8.15

pokój nauczycielski

Grzyb Joanna

wychowanie przedszkolne,

oddział 0b

Wtorek, 9.30-10.30

pokój nauczycielski

Hajdukiewicz Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna, biblioteka, wychowawca klasy 1b

Poniedziałek, 13.05-13.50

biblioteka

Hinz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wychowca klasy 1c

Wtorek, 10.05-10.50

pokój nauczycielski

Kankowska Magdalena

j.angielski

Piątek, 10.00-10.45

pokój nauczycielski

Kiełtyka Izabela

edukacja wczesnoszkolna, j.kaszubski, wychowawca klasy 2a

Poniedziałek, 11.05-11.50

pokój nauczycielski

Kowalewska Joanna

biologia, j.angielski, wychowawca klasy 6a

Poniedziałek, 7.30 – 8.15

pok. nr 97

Książek Ewa

j.angielski

Czwartek, 10.05-10.50

pokój nauczycielski

Kwiatkowska Marta

j.angielski

Wtorek, 12.05-12.50

pokój nauczycielski

Ladach Robert

religia

Poniedziałek, 10.05-10.50

pokój nauczycielski

Lademann Monika

plastyka, technika, wychowawca klasy 5c

Poniedziałek, 8.20-9.05

pok. nr 97

Lamkiewicz Adam

religia

Poniedziałek, 14.00-14.45

pokój nauczycielski

Łebkowska Marzena

wychowanie przedszkolne,

oddział 0a

Poniedziałek, 9.30-10.00

Wtorek, 9.30-10.00

pokój nauczycielski

Matusiak Renata

j.polski, świetlica

Poniedziałek, 11.05-11.50

pokój nauczycielski

Michalak Iwona

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b

Poniedziałek, 10.05-10.50

pokój nauczycielski

Minga- Rohda Agnieszka

plastyka, technika

Poniedziałek, 8.00-8.15

Wtorek, 7.00-7.30

pokój nauczycielski

Muża-Szlas Dorota

muzyka, chór

Środa, 8.20-9.10

pokój nauczycielski/sala 7

Nowakowska Aleksandra

j.niemiecki, terapia pedagogiczna,

wychowawca klasy 4b

Wtorek, 8.20-9.15

pokój nauczycielski

Nowotarska Ewa

zajęcia na basenie, wf, SKS, wychowawca klasy 5a

Poniedziałek, 10.05-10.50

pokój nr 36

Piekut Marcin

wf, basen

Poniedziałek, 7.15-8.15

pokój nr 36

Piotrowska Ewa

historia, WOS, wychowawca klasy 7b

Środa, 10.05-10.50

pokój nauczycielski

Płaczek Ola

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a

Poniedziałek, 11.05-11.50

pokój nauczycielski

Pyczka Karolina

fizyka, matematyka, wychowawca klasy 5b

Czwartek, 8.20-9.05

pokój nauczycielski/sala 120

Radecka-Marzec Daria

j.polski, wychowawca klasy 8a

Czwartek, 11.30-12.35

pokój nauczycielski/sala nr 7

Rohde Arleta

przyroda, geografia, biologia,

Poniedziałek, 13.05-13.50

pokój nauczycielski

Sobieska-Pieńkowska Justyna

wf, wychowawca klasy 7a, 8c

Środa, 13.05-13.50

pokój nauczycielski

Tempska Mirosława

chemia

Czwartek, 10.50

Sala 127(zaplecze)