Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Szkolne Koło Wolontariatu

Drukuj PDF
 
10 grudnia 2019 r w ramach spotkań Szkolnego Koła Wolontariatu  odbył się wyjazd do mieszczącej się w Rekowie Górnym fundacji zajmującej się psami, nierokującymi na adopcję   ze względu na swój wiek i choroby.
Podarowaliśmy zwierzakom zebraną przez uczniów oraz zakupioną za pieniądze uzyskane z loterii i kiermaszu specjalistyczną karmę oraz smycze, zabawki, obroże, które zebraliśmy podczas zorganizowanej w szkole akcji, mającej na celu pomoc psom. Jak zwykle nasi uczniowie i ich rodziny stanęły na wysokości zadania.
Pani Iza, u której byliśmy z wizytą sama opiekuje się wszystkimi pieskami ,a jest ich ponad 30. Prowadzi swoją stronę na Facebooku Zwierzęta to moje życie. @Izazpieskiem.
 
 Właścicielka Fundacji bardzo się ucieszyła z pomocy,  którą jej zaoferowaliśmy. Była nam bardzo wdzięczna. Prosiła o przekazanie podziękowań dla wszystkich członków naszej szkolnej społeczności, do których i my się dołączamy.
Przy okazji podziękowań załączamy nasz apel. 
Jeśli chcesz zaadoptować pieska udaj się do pani Izy, do Rekowa Górnego, aby tam znaleźć najlepszego dla siebie przyjaciela. 
           Jeszcze raz dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie. 
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu  z opiekunkami p. Aleksandrą Nowakowskąi p. Mają Stanisz