Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

KONKURS O LEŚNY PUCHAR

Drukuj PDF


 lesny pucharJuż po raz dziesiąty odbył się konkurs przyrodniczy o Leśny Puchar pod patronatem Nadleśnictwa Choczewo. Tym razem uczestnicy konkursu zostali zaproszeni przez organizatorów w teren, do leśniczówki „Chabaziówka” w Szklanej Hucie.

Gimnazjaliści i uczniowie szkoły podstawowej z Kostkowa spotkali tam uczniów z Gniewina, Bolszewa, Ciekocina, Choczewa i Wierzchucina.
Naszą szkołę reprezentowali: Marlena Formella, Sabina Tałajko, Nikodem Smorawiński z gimnazjum oraz Dorota Kurpet, Weronika Styn, Klaudia Lademann i Dawid Selonka ze szkoły podstawowej.

 lesny puchar

 I odnieśliśmy podwójny sukces! Uczniowie „podstawówki” zajęli I miejsce, a gimnazjaliści II miejsce w swoich kategoriach wiekowych.
Ze zwycięstwem zawsze związane są nagrody... Uczniowie otrzymali rzeźbione w drewnie sówki, plecaki i śpiwory, a do szkoły trafił puchar przechodni i nagroda finansowa.

 lesny puchar

puchar

Puchar dla szkoły ma już swoje stałe miejsce w gablocie na holu. Warto przypomnieć, że przez cały rok stał tam puchar zdobyty przez gimnazjalistów... 
Przedstawiciele Nadleśnictwa zadbali, by po wyczerpujących zmaganiach zregenerować siły miseczką zupy i kiełbaską z ogniska. Był to też czas na wymianę doświadczeń i zawiązywanie znajomości:)
 Uczniom reprezentującym szkołę bardzo dziękujemy i gratulujemy ogromnej wiedzy!

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII>>>