Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

FERIE W KOSTKOWIE

Drukuj PDF

      ferie Podczas ferii zimowych uczniowie mogli wziąć udział w różnorodnych zajęciach, które odbywały się w szkole.


          Trzydzieścioro uczniów  klas drugich i trzecich szkoły podstawowej pod opieką pań: Iwony Adrian, Joanny Kowalewskiej i Aleksandry Potrykus-Boyke  uczestniczyło w tygodniowych warsztatach „Z naukami matematyczno-przyrodniczymi za pan brat”. Warsztaty te zorganizowano w ramach projektu „Kultura, ludzie, obyczaje - wyrównywanie szans edukacyjnych  uczniów Samorządowego Zespołu Szkół  w Kostkowie” już po raz trzeci. Dzieci  zwiedziły Gdańsk, Gdynię, Sopot, Hel, Szymbark i Wejherowo.  Miały okazję bawić się w Centrum Nauki Experyment, były w Akwarium w Gdyni, w domku do góry nogami oraz  w fokarium i wielu innych ciekawych miejscach. 

ferie

            Podczas warsztatów drugo- i trzecioklasiści uczestniczyli też w różnorodnych zajęciach matematycznych, przyrodniczych, artystycznych i sportowych w szkole, która podczas tego pełnego atrakcji feryjnego tygodnia była ich bazą noclegową.  Tutaj spali, jedli, bawili i uczyli się. 
     Dla starszych uczniów  nauczyciele zorganizowali podczas ferii różne gry   i zabawy sportowe, w tym turniej piłki nożnej  a także zajęcia plastyczne i fotograficzne.