Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w unihokeju Nauczycieli

Drukuj PDF

unihokej W dniu 10.01.2014 roku na hali popularnego „Elektryka” w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w unihokeju nauczycieli.  W rywalizacji wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki. Wygrała drużyna z Kostkowa broniąc tym samym złota sprzed dwu laty!

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Sztafetach Pływackich

Drukuj PDF

  W dniu 16.12.2013 roku na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w Sztafetach Pływackich. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, które odbędą się odpowiednio 15.01.2014 roku w Kwidzynie oraz 16.01.2014 roku w Wejherowie.

Więcej…
 

GIMNAZJALISTKI Z KOSTKOWA NAJLEPSZE W POWIECIE WEJHEROWSKIM!

Drukuj PDF

unihokeyŚwietnie spisały się gimnazjalistki z Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie, które 13 listopada 2013 r. wywalczyły tytuł Mistrzyń powiatu wejherowskiego w unihokeju dziewcząt.

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt

Drukuj PDF

  sport     

 W dniu 07.11.2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 15.11.2013 roku w Gniewinie. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie, która obroniła tytuł zdobyty przed rokiem.

Więcej…
 

Vice Mistrzostwo Powiatu!!!

Drukuj PDF

sport Dnia 22 października 2013 roku uczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie zostali Vice Mistrzami Powiatu Wejherowskiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - 3miejsce!

Drukuj PDF

        W dniu 15.10.2013 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Więcej…
 

Gminne Zawody Pływackie Klas III SP

Drukuj PDF

  Dnia 13 maja 2013r.  po raz drugi odbyły się Gminne Zawody Pływackie Klas III SP,które są podsumowaniem nauki pływania w ciągu trzech lat. W zawodach brali udział uczniowie klas III SP z Gniewina i z Kostkowa. Dzieci płynęły na dystansie 25m stylem grzbietowym bądź dowolnym.

Więcej…
 

KLASA IIIb NAJLEPSZA!!!

Drukuj PDF
W styczniu odbył się drugi turniej w „Dwa ognie” dla najmłodszych uczniów podstawówki. Wszystkie klasy wystawiły swoje drużyny, ale najlepszymi zbijającymi okazali się uczniowie klasy III b szkoły podstawowej w Kostkowie.
Więcej…
 


Strona 9 z 11