Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 Brąz w piłce ręcznej

Drukuj PDF
W środę 22 lutego 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej. Uczennice ze Szkoły w Kostkowie pod opieką Izabeli Gondek wywalczyły brązowy medal!!!.
Więcej…
 

Kolejne srebro dla Kostkowa

Drukuj PDF
    W dniach 20.02- 21.02. 2017r odbyła  się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach brało udział dziewięć zespołów w związku z czym zostały one podzielone na trzy grupy po trzy drużyny. Do walki o medale przechodziły dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup. Nasza drużyna zajęła I miejsce w swojej grupie zwyciężając  w każdym meczu. 
Więcej…
 

XVIII Wojewódzka Gimnazjada w Unihokeju Dziewcząt

Drukuj PDF
    28.11.2016r w ZS Nr14 w Gdyni odbyła się XVIII Wojewódzka Gimnazjada w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach brało udział 6 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego: Gdańsk, Gdynia, Nowy Dwór, Tuchomie, Liniewo i Kostkowo. 
Więcej…
 

Andrzejkowy Turniej w Piłce Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SZS w Choczewie .

Drukuj PDF
   
 Dnia 30.11.2016r w SZS w Choczewie odbył się Andrzejkowy Turniej w Piłce Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SZS.
W turnieju brały udział zespoły z Cewic, Choczewa i Kostkowa. Graliśmy systemem „każdy z każdym”, a poziom gry i był bardzo wysoki. Nasza drużyna z SG w Kostkowie w meczu z Choczewem wygrała 8: 5, a Cewice pokonała 13:8. Tym samym w turnieju zajęłyśmy I miejsce otrzymując wspaniały puchar i dyplom.
Więcej…
 

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt

Drukuj PDF
 W dniu 22.11.2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 28.11.2016 roku w Gdyni. W rywalizacji wzięły udział  4 drużyny, które reprezentowały powiaty: wejherowski, pucki, lęborski oraz kartuski. Zwycięzcą turnieju został zespół Samorządowego Gimnazjum z Kostkowa, który nie przegrał na tym turnieju meczu.
Więcej…
 

ZŁOTE DZIEWCZYNY Z KOSTKOWA

Drukuj PDF
Dnia 09.11.2016r w Szkole Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach brało udział 7 drużyn i rozegrano je w dwóch grupach. Nasze zawodniczki trafiły do grupy B i rozegrały dwa mecze z Bolszewem i Luzinem zajmując w grupie I miejsce. 
Więcej…
 

NASZE MISTRZYNIE

Drukuj PDF

   

Dnia 12.05.2016r w Cetniewie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjum w LA. Nasze zawodniczki godnie reprezentowały Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie oraz gminę Gniewino zdobywając: w biegu na 1000m złoty medal – Aleksandra Dominik, która będzie reprezentowała powiat wejherowski na zawodach wojewódzkich w Chojnicach

Więcej…
 

Dwa złote medale dla Kostkowa

Drukuj PDF

     BIEGI

Dnia 07.04.2016r na boisku MOSiR w Redzie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnym Biegu Przełajowym w różnych kategoriach. W kategorii gimnazjum dziewczęta z licencją w biegu na 1000m na pierwszym miejscu przybiegła nasza uczennica Aleksandra Dominik zdobywając złoty medal .

Więcej…
 


Strona 4 z 11