Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 Wizyta kadrowiczek w Kostkowie

Drukuj PDF

Dnia  11.03.2014r. naszą szkołę odwiedziły kadrowiczki Polski  w piłkę ręczną Iwona Niedźwiedź i Patrycja Kulwińska. Aktualnie są zawodniczkami Łączpolu Gdynia, Mistrza i brązowego medalistę Mistrzostw Polski seniorek.

Więcej…
 

II Miejsce Kostkowa w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych

Drukuj PDF

  

      W dniach 03-04.03.2014 roku w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się w Kartuzach.

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Halowej Lekkoatletyce

Drukuj PDF

          W dniu 13.02.2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Halowej Lekkoatletyce. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i wyrównany.

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w unihokeju Nauczycieli

Drukuj PDF

unihokej W dniu 10.01.2014 roku na hali popularnego „Elektryka” w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w unihokeju nauczycieli.  W rywalizacji wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki. Wygrała drużyna z Kostkowa broniąc tym samym złota sprzed dwu laty!

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Sztafetach Pływackich

Drukuj PDF

  W dniu 16.12.2013 roku na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w Sztafetach Pływackich. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, które odbędą się odpowiednio 15.01.2014 roku w Kwidzynie oraz 16.01.2014 roku w Wejherowie.

Więcej…
 

GIMNAZJALISTKI Z KOSTKOWA NAJLEPSZE W POWIECIE WEJHEROWSKIM!

Drukuj PDF

unihokeyŚwietnie spisały się gimnazjalistki z Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie, które 13 listopada 2013 r. wywalczyły tytuł Mistrzyń powiatu wejherowskiego w unihokeju dziewcząt.

Więcej…
 

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt

Drukuj PDF

  sport     

 W dniu 07.11.2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 15.11.2013 roku w Gniewinie. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie, która obroniła tytuł zdobyty przed rokiem.

Więcej…
 


Strona 10 z 13