Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

Drukuj PDF

 mini reczna

W dniu 30.03.2015 roku w hali sportowej Gminnego Ośrodka Turystyki i Sportu w Gniewinie, odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego,  który odbędzie się 16.04.2015 roku w Tczewie. W rywalizacji wzięły udział 4 zespoły reprezentujące powiat Lęborski, Kartuski, Pucki oraz Wejherowski. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie, która wygrała wszystkie swoje spotkania.

Więcej…
 

Złotka z Kostkowa

Drukuj PDF

    Po raz kolejny nasze uczennice zdobywają sukces na arenie sportowej. Dnia 17.03.2015r w Bolszewie odbyły się powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Rywalizowało siedem  drużyn z naszego powiatu. Nasze dziewczęta rozegrały cztery mecze i wszystkie zwyciężyły.

Więcej…
 

Kostkowo w finale wojewódzkim w unihokeju

Drukuj PDF

Nasi sportowcy w telewizji

 

 

Srebro dla Kostkowa

Drukuj PDF

 unihokej  

22.10.2014r w Rumi odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt. Startowało sześć drużyn z powiatu wejherowskiego. Nasze zawodniczki po losowaniu trafiły do grupy A, w której wszystkie mecze wygrały. Następnie wygrałyśmy półfinał z Wejherowem  i  o złoto walczyłyśmy z ESS z Rumi. 

Więcej…
 

Zwycięstwo w finale województwa

Drukuj PDF

Znakomicie zakończyły tegoroczne zmagania szkół podstawowych młode zawodniczki SSP w Kostkowie. Podopieczne Agaty Goszka wygrały finał województwa pomorskiego w mini piłkę nożną odbywające się na obiektach w Gdyni.

Więcej…
 

VI BIEG MAJOWY.

Drukuj PDF

iegiDnia 27.05.2014r odbył się już po raz VI Bieg Majowy, który organizuje nasza szkoła dla uczniów klas 0-6 SP. Trasa biegu jest zróżnicowana w zależności od wieku , a biegnie trasami leśnymi i ulicą do szkoły. Podział był następujący kl.0-I SP oddzielnie dziewczęta i chłopcy, kl.II-III SP oddzielnie chłopcy i dziewczęta, kl.IV-VI SP oddzielnie chłopcy i dziewczęta.

Więcej…
 

Pływacy na medal!

Drukuj PDF

W środę 21 maja 2014r na pływalni w Gniewinie odbyły się coroczne zawody w pływaniu klas III szkół podstawowych uczniów z Kostkowa i Gniewina.
Było to podsumawanie trzyletniej nauki pływania w klasach I-III SP. Na starcie stanęli wszyscy trzecioklasiści, którzy mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wszystkie dzieci miały do przepłynięcia 25m czyli jedną długość pływalni dowolnym stylem.

Więcej…
 


Strona 8 z 13