Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 SUKCES SZCZYPIORNISTEK Z KOSTKOWA

Drukuj PDF

    

 30 listopada 2015r na Sali sportowej w Samorządowym Gimnazjum w Choczewie odbył się Turniej Andrzejkowy w Piłce Ręcznej dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum. Wzięły w nim udział trzy drużyny : SG z Wierzchucina, SG z Choczewa i SG z Kostkowa. System rozgrywek  „każdy z każdym”i poziom gry był wysoki.

Więcej…
 

WICEMISTRZYNIE POWIATU Z KOSTKOWA

Drukuj PDF

  Dnia 06.11.2015r w SP nr6 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gimnazjum w Unihokeju dziewcząt. Reprezentacja Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie po zwycięstwie w gminnych eliminacjach reprezentowała naszą gminę na zawodach.

Więcej…
 

Brąz dla Kostkowa

Drukuj PDF

 sport  

Dnia 07.10.2015r w Redzie na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu  w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m, na których nasze gimnazjalistki zdobyły brązowy medal zajmując wysokie III miejsce.

Więcej…
 

BRĄZ DLA OLI DOMINIK.

Drukuj PDF

   

 Dnia 20.06.2015r odbył się XXI Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych ,na którym nasza uczennica Aleksandra Dominik podopieczna pani Ewy Nowotarskiej zdobyła IIIm w biegu na 600m.GRATULACJE!!!!

Więcej…
 

Złota Ola z Kostkowa

Drukuj PDF
LO Dnia 16.06.2015r odbyła się VII Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna „Dysk Pomorski 2015”. Nasza uczennica Aleksandra Dominik w biegu na 600m zajęła I miejsce zdobywając złoty medal. Do zawodów Olę przygotowała pani Ewa Nowotarska. Gratulujemy.
Więcej…
 

VII BIEG MAJOWY

Drukuj PDF

  

  Dnia 09.06.2015r odbył się już VII Bieg Majowy zorganizowany przez SZS w Kostkowie dla dzieci0-VI SP. Bieg odbył się w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Trasa biegu była dostosowana do poszczególnych grup wiekowych.

Więcej…
 

Gminne Zawody Pływackie klas III SP

Drukuj PDF

 sport

Dnia 20.05.2015r na basenie w Gniewinie odbyły się Gminne Zawody Pływackie klas III SP. W rywalizacji sportowej brali udział uczniowie klas trzecich z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie i z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gniewinie. Do pokonania mieli 25m obojętnie jakim stylem, a ci którzy nie czuli się pewnie płynąc samodzielnie mieli możliwość przepłynięcia 25m z deską.

Więcej…
 


Strona 6 z 13