Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 ZŁOTE DZIEWCZYNY Z KOSTKOWA

Drukuj PDF
Dnia 23.10.2017 r w SP n r6 w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Brało w nich udział siedem drużyn, które wcześniej zdobyły pierwsze miejsca podczas turnieju na szczeblu gminnym bądź miejskim. Były to następujące zespoły: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie i Kostkowo. Gra odbyła się w dwóch grupach, w grupie A grały: Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie, natomiast w grupie B: Rumia, Reda i Kostkowo. Wychodziły z grupy po dwie najlepsze drużny, by następnie rozegrać mecze o grę o brąz bądź o złoto. Nasza drużyna wyszła z grupy na pierwszym miejscu nie przegrywając żadnego meczu.
Więcej…
 

Zwycięstwo w półfinałach wojewódzkich

Drukuj PDF
sport
W dniu 23.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Cewicach odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zespół z Kostowa wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet bramki i zagra w Finałach Wojewódzkich w Przechlewie. 
Więcej…
 

Złoto w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt

Drukuj PDF
Dnia 19 10 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt szkoły podstawowej. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn m.in. z Rumi, Redy czy Wejherowa. Złoty medal czyli 1 miejsce wywalczyły uczennice ze szkoły w Kostkowie 
Więcej…
 

Złoto dla Kostkowa w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich

Drukuj PDF
  
W dniu 10.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Lini odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 18.10.2017 roku w  Cewicach. W rywalizacji wzięło udział ponad 60 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Samorządowa Szkoła Podstawowa z Kostkowa. 
Więcej…
 

Bieg majowy.

Drukuj PDF

Dnia 31 05 2017 r po raz kolejny odbył się 9 już Bieg Majowy w Kostkowie.

W imprezie wzięło udział ok 100 dzieci w następujących kategoriach : 0 -1 SP; 2-3 SP oraz 4-6 SP z wyszczególnieniem dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 

Brąz w piłce ręcznej

Drukuj PDF
W środę 22 lutego 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej. Uczennice ze Szkoły w Kostkowie pod opieką Izabeli Gondek wywalczyły brązowy medal!!!.
Więcej…
 

Kolejne srebro dla Kostkowa

Drukuj PDF
    W dniach 20.02- 21.02. 2017r odbyła  się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach brało udział dziewięć zespołów w związku z czym zostały one podzielone na trzy grupy po trzy drużyny. Do walki o medale przechodziły dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup. Nasza drużyna zajęła I miejsce w swojej grupie zwyciężając  w każdym meczu. 
Więcej…
 


Strona 4 z 13