Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport
 
 Brązowy medal Mistrzostw Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Siatkówce

Drukuj PDF
Dnia 17 grudnia 2021 roku reprezentacja nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kostkowie zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Siatkówce. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Rozgrywki przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zespół nauczycieli z Kostkowa wystąpił w następującym składzie: Marlena Gacek, Iwona Adrian, Justyna Sobieska-Pieńkowska, Julia Adrian, Martyna Piekut, Maciej Kropidłowski i Marcin Piekut.
Więcej…
 

Srebro dla uczennic z Kostkowa

Drukuj PDF
   
 Dnia 05.11.2021r na hali sportowej w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja Dziewcząt. Brało w nich udział siedem zespołów: SP 8 z Wejherowa,  SP4 z Redy, SP z Orla, SP z Luzina, SP 9 z Rumi, SP z Bożego Pola i SP z Kostkowa. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach A i B, nasza szkoła trafiła do grupy B gdzie zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze. Następnie w półfinale spotkałyśmy się z reprezentacją SP z Luzina. Mecz wygrałyśmy i przeszłyśmy do finału razem z reprezentacją SP z Wejherowa. Rywalizacja była godna finału i po zaciętej walce mecz zakończył się remisem 0:0, żadna z drużyn nie zdobyła bramki. 
Więcej…
 

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów

Drukuj PDF
    Dnia 19.11.2019r na hali MOSiR w Rumi dobyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3x3. Jest to nowa dyscyplina ,którą po raz pierwszy rozgrywaliśmy. Uczestnicy byli podzieleni na dwie kategorie wiekowe wśród dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły, po jednej w każdej kategorii. Dziewczęta młodsze rocznik 2008 , chłopcy młodsi rocznik 2008 , dziewczęta starsze  rocznik 2006 oraz chłopcy starsi 2006 rocznik. 
Więcej…
 

BRĄZ DLA KOSTKOWA

Drukuj PDF
   Dnia 28.10.2019r w SP nr8 w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach brało udział 6 drużyn (Wejherowo, Bolszewo, Rumia, Sychowo, Strzebielino i Kostkowo), które reprezentowały swoje gminy po wcześniejszych eliminacjach. Rozgrywki przebiegały w dwóch grupach : A i B po trzy zespoły. Nasze dziewczęta trafiły do grupy B razem z Bolszewem i Rumią i zajęły I miejsce w swojej grupie. 
Więcej…
 

Trenuj siatkówkę

Drukuj PDF
Dnia 19 września 2019 r. swoją obecnością zaszczycili naszą szkołę -pan Daniel Pliński i Marcin Wika. Są to byli reprezentanci Polski w siatkówce! Marcin Wika obecnie gra w Plus Lidze AZS Olsztyn a Daniel Pliński otworzył Akademię Siatkówki w rodzimym mieście Puck, gdzie zajmuje się trenowanie najmłodszych.
Więcej…
 

Pokaz sztuki walki karate

Drukuj PDF
 Dnia 26.09.2019r w naszej szkole odbył się niezwykle widowiskowy pokaz sztuki walki karate dla klas 0- IV SP zorganizowany przez  jeden z największych w Polsce Klub Sportowy GOKKEN.  Miał on na uwadze zachęcić dzieci do brania udziału w zajęciach  karate, które będą się odbywały w naszej szkole pod okiem trenerów tego klubu.
Więcej…
 

Biegi majowe

Drukuj PDF
Dnia 30 maja 2019 r. odbył się XI Bieg Majowy śladami Ks. Galasa. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z klas 0-6 SP, z podziałem na 3 kategorie wiekowe i z podziałem na dziewczęta i chłopców.
Więcej…
 


Strona 1 z 13