Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ogłoszenia

Informacja na temat obsługi interesantów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kostkowie

Drukuj PDF
W trosce o bezpieczeństwo Państwa, Państwa rodzin oraz pracowników szkoły zwracamy się z prośbą, aby wszelkie niezbędne sprawy zgłaszać do sekretariatu telefonicznie  godzinach 8:00 – 14:00 lub poprzez pocztę elektroniczną.


Numer telefonu szkoły: (58) 670 66 65
Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przedłużona rekrutacja

Drukuj PDF
Szanowni Państwo
Dzisiaj Wójt Gminy Gniewino podpisał zarządzenie w sprawie przedłużenia określenia terminów w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz innych form wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Gniewino.
 
Dokumenty rekrutacyjne pobrane ze strony internetowej można przesyłać za pomocą wiadomości e – mail  na adres sekretariatu szkoły : 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 03 kwietnia 2020 r. 

 

Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły

Drukuj PDF
Szanowni Państwo
ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa  dziecka, decyzją  Premiera zajęcia zostaną zawieszone od poniedziałku 16 marca na okres 2 tygodni  w przedszkolu, szkole i punkcie przedszkolnym.
 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone zajęcia opiekuńcze . Dowozy w te dni będą zapewnione zgodnie z grafikiem przewozów szkolnych!
Wszystkie informacje będę Państwu przekazywać na bieżąco przez dziennik elektroniczny Librus i stronę internetową.
Z poważaniem
Karolina Pyczka
Zgodnie z zaleceniami MEN: 
Drogi Rodzicu: 
 • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
 • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
 • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
 • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
 • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.
Uczniu,
 • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
 • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
 • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
 • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.
 


Strona 5 z 8