Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Spotkanie z rodziacami poświęcone cyberprzemocy

Drukuj PDF

 W dniu 27.09.2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie  z rodzicami, na którym  Dzielnicowy Pan Łukasz Wołoszynek przedstawił zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z internetu. 

Więcej…
 

Koncert - Muzyka Gór

Drukuj PDF
 Dnia 22  września, na terenie naszej szkoły odbyły się  koncerty dla uczniów kla IV-VII Sp i gimnazjalistów  zatytułowane „Muzyka Gór”.
Więcej…
 

1września na Westerplatte

Drukuj PDF

 

1 września 2017 r. o godzinie 2.30, czyli w środku nocy, wyruszyliśmy z Kostkowa na Westerplatte, by wziąć udział w obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W skład naszej delegacji weszli uczniowie klas 6B, 7A i 7B z opiekunkami (p. Joanna Kowalewska, p. Karolina Pyczka, p. Maja Stanisz, p. Ewa Piotrowska) oraz 12 Drużyna Harcerska im. AK Baszta z druhną Beatą Bujak.

Więcej…
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Drukuj PDF
 
 

Pięciu naszych uczniów finalistami 15 Międzynarodowego Konkursu w Programowaniu BALTIE 2017.

Drukuj PDF

Baltie

Hubert Niepomnik, Zuzanna Szur, Martyna Münch, Mikołaj Pukszta, Antonia Niepomnik zostali finalistami Międzynarodowego Konkursu Programowania w języku wizualnym Baltie. Konkurs rozgrywany jest już od wielu lat w trzech grupach wiekowych A(kl I-III SP) B (kl IV-VI) i C (gimnazjaliści). Ma on sprzyjać rozwojowi uzdolnień i zainteresowań uczniów, pobudzać do twórczego myślenia, wspomagać zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce oraz docelowo przyczynić się do lepszego przygotowania uczniów do nauki w szkołach wyższego stopnia. Wyprzedza on koncepcję zmian w podstawie programowej informatyki wprowadzającą od przyszłego roku elementy programowania od najmłodszych lat. 

Partnerami konkursu są firma Intel, Fundacją Pro Futuro, Akamai Technologies, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego.

W tym roku w konkursie wzięło udział 12924 uczniów z 3 krajów Polski, Czech i Słowacji (w poszczególnych kategoriach A: 2193, B:7931, C:2558). Odbywał się on w kilku etapach: domowym, szkolnym, wojewódzkim i finale międzynarodowym. 

Więcej…
 

Pięciu naszych uczniów finalistami wojewódzkimi konkursu Potyczki z Komputerem

Drukuj PDF

Potyczki z komputerem 2017 to 7 edycja konkursu programistycznego dla szkół podstawowych i gimnazjów województwa pomorskiego, organizowanego przez firmę Intel Technology Poland przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Gdańsku. 

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań algorytmiką i technologią informatyczną oraz popularyzowanie programowania wśród uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Konkurs odbył się w trzech etapach szkolnym, powiatowym i finale wojewódzkim. 25 marca po etapie powiatowym   pięciu naszych uczniów, którzy zajęli 4 i 6 miejsce w powiecie wejherowskim  w kategorii klas IV-VI ( Antonia Niepomnik i Mikołaj Pukszta z kl. Vb) oraz  trzy pierwsze miejsca w powiecie wejherowskim w kategorii gimnazjum  ( Hubert Niepomnik z kl. Ia, Zuzanna Szur z kl. Ia i Patryk Rohde z kl.IIb) awansowało do finału.

Więcej…
 

Baltie 2017- wyniki etapu wojewódzkiego- kwalifikacje do finału

Drukuj PDF

baltiew19 maja 2017 r. nasi uczniowie uczestniczyli w etapie wojewódzkim Międzynarodowego Konkursu Programistycznego - Baltie 2017 w Szkole Podstawowej w Baninie.

Więcej…
 


Strona 8 z 27