Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Spotkania z nauką

Drukuj

eksepymenty  W dniach 19-23 stycznia 2009 roku odbywały się w naszej szkole pokazy zjawisk fizyki, chemii, biologii i innych nauk przyrodniczych w formie połączenia wiedzy z praktyką. Spotkania zostały sfinansowane przez Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" w Gniewinie.

Więcej…
 

Jaselka

Drukuj

jaselka W niedzielę 10 stycznia 2009 r. nasi uczniowie zaprezentowali jasełka  w kościele parafialnym w Kostkowie. Występy aktorów i kolędy śpiewanę przez szkolny chór zostąły nagrodzone gromkimi brawami licznie zgromadzonych parafian.

Więcej…
 

Dobrze uczyć ...

Drukuj

Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie od września 2007 roku bierze udział w programie Dobrze uczyć i oceniać w szkole samorządowej (Szkoła ucząca się- SUS), finansowanym przez organ prowadzący gminy Gniewino, reprezentowany przez Wójta – pana Zbigniewa Walczaka

Więcej…
 

Gwiazdy Dzieciom

Drukuj

W niedzielę 4 stycznia br. 70 uczniów Szkoły Podstawowej w Kostkowie uczestniczyło w charytatywnym koncercie kolęd pt. ”Gwiazdo świeć, kolędo leć” w hali widowiskowo-sportowej w Luzinie.

Sponsorem przejazdu autobusem oraz biletów wstępu na koncert dla uczniów SZS w Kostkowie było Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" w Gniewinie. Cel był charytatywny. Pieniądze na leczenie dla dziecka chorego na nowotwór zbierali wolontariusze z Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki.

Więcej…
 

Sprzątanie świata

Drukuj PDF

  "W gminie jest czyściej niż przed rokiem" - to zdanie wielu nauczycieli i uczniów ze szkoły w Kostkowie. Szkoda tylko, że nie wszyscy uczestnicy akcji Sprzątanie Świata mogli tak powiedzieć.

Więcej…
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Drukuj PDF
1 września 2008 roku w Samorzadowym Zespole Szkół w kostkowie rozpoczęło naukę 614 uczniów, w tym 52 dzieci w klasach "0", 49 - w Samorządowym Przedszkolu, 344 - w klasach I - VI szkoły podstawowej i 169 - w gimnazjum.
Więcej…
 


Strona 27 z 27