Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Biwak uczniów klas 3

Drukuj PDF

26 i 27 maja 2022r. uczniowie klas trzecich pojechali na dwudniowy biwak do Łeby pod opieką pań: Oli Płaczek, Iwony Michalak i Aleksandry Hajdukiewicz. Pierwszego dnia po rozgoszczeniu się w ośrodku wczasowym pojechaliśmy na wydmy. Pomimo bardzo silnego wiatru humory nam dopisały, a i słonko czasem wyjrzało zza chmur. Przeżycie było niesamowite, czuliśmy się jak na pustyni.

 Nie obyło się bez strat, bezlitosny wiatr porwał nam dwie czapki oraz chustę. Po wydmach melxami udaliśmy się do ośrodka, gdzie czekał na nas pyszny obiad. Tego dnia byliśmy również na spacerze nad jeziorem Sarbsko, korzystaliśmy również z boisk sportowych. Jednak wielką atrakcją okazał się basen ze zjeżdżalnią.

 


Wieczorem mieliśmy wspólne ognisko, a przed ciszą nocną wspólnie rozwiązywaliśmy quizy i graliśmy w planszówki i karty. Nocka szybka nam minęła, chociaż trzeba przyznać, że troszkę tęskniliśmy się za swoim domkiem. Rano Panie wychowawczynie nas pochwaliły, że byliśmy bardzo dzielni i są z nas dumne. Następnego dnia po śniadaniu melexami zwiedzaliśmy Łebę. Jedliśmy pyszne gofry i lody. Potem kupiliśmy pamiątki, bo jak wiadomo każdy biwak musi się zakończyć kupnem pamiątek.

 

Po powrocie do ośrodka i sytym obiedzie przyszedł czas na pakownie walizek i sprzątniecie pokoi. Poradziliśmy sobie z tym na medal. Przed wyjazdem do z Łeby odbyło się podsumowanie wycieczki, opowiadaliśmy co nam się najbardziej podobało, a na koniec Panie zrobiły nam niespodziankę i każdy z nas dostał pamiątkowy mganes z Łeby. Te dwa wspólnie spędzone dni były pełne uśmiechu, radości i integracji. Było super! 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII>>>