Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Srebro dla uczennic z Kostkowa

Drukuj PDF
   
 Dnia 05.11.2021r na hali sportowej w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja Dziewcząt. Brało w nich udział siedem zespołów: SP 8 z Wejherowa,  SP4 z Redy, SP z Orla, SP z Luzina, SP 9 z Rumi, SP z Bożego Pola i SP z Kostkowa. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach A i B, nasza szkoła trafiła do grupy B gdzie zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze. Następnie w półfinale spotkałyśmy się z reprezentacją SP z Luzina. Mecz wygrałyśmy i przeszłyśmy do finału razem z reprezentacją SP z Wejherowa. Rywalizacja była godna finału i po zaciętej walce mecz zakończył się remisem 0:0, żadna z drużyn nie zdobyła bramki. 

 
O rozstrzygnięciu spotkania zadecydowały rzuty karne i tutaj także pierwsza seria zakończyła się remisem, następnie bramkę jako pierwsza zdobyła zawodniczka SP z Wejherowa i to one wygrały zawody zdobywając złoty medal. Nasze zawodniczki w składzie: Daria Grzywacz, Julia Munch, Wiktoria Baran, Natalia Drzeżdżon, Martyna Maj, Agata Gorczycka, Martyna Szulc, Wiktoria Kos, Paulina Mallek, Agata Błaszk i Milena Zyra zajęły II miejsce zdobywając srebrny medal. Trenerem drużyny była p.Ewa Nowotarska, a podczas zawodów wspierała ją p.Justyna Sobieska Pieńkowska. Wszystkim zawodniczkom reprezentującym naszą szkołę i gminę serdecznie GRATULUJĘ.