Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów

Drukuj PDF
    Dnia 19.11.2019r na hali MOSiR w Rumi dobyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3x3. Jest to nowa dyscyplina ,którą po raz pierwszy rozgrywaliśmy. Uczestnicy byli podzieleni na dwie kategorie wiekowe wśród dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły, po jednej w każdej kategorii. Dziewczęta młodsze rocznik 2008 , chłopcy młodsi rocznik 2008 , dziewczęta starsze  rocznik 2006 oraz chłopcy starsi 2006 rocznik. 
Gra odbywała się na jeden kosz i trwała 7 minut według określonych zasad. I tak dziewczęta młodsze zajęły 5 miejsce na sześć drużyn, chłopcy młodsi III miejsce zdobywając brązowy medal. Dziewczęta starsze również zdobyły brązowy medal zajmując III miejsce, a chłopcy starsi zajęli 5 miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników gdyż godnie reprezentowali naszą szkołę. A byli to : Daria Grzywacz, Wiktoria Bujak, Wiktoria Baran, Martyna Szulc, Roksana Królikowska, Daria Styn, Nikola Szlonszkiewicz, Anna Maksymiuk, Cyprian Buja, Jan Thiel, Jan Borski, Bartosz Baran, Adrian Waraksa, Oliwier Szur, Wojciech Matlewski, Kacper Zwara. Do zawodów zawodników przygotowali: p. Agata Goszka, p.Maciej Kropidłowski, p. Jacek Stawiasz i p. Ewa Nowotarska.