Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pokaz sztuki walki karate

Drukuj PDF
 Dnia 26.09.2019r w naszej szkole odbył się niezwykle widowiskowy pokaz sztuki walki karate dla klas 0- IV SP zorganizowany przez  jeden z największych w Polsce Klub Sportowy GOKKEN.  Miał on na uwadze zachęcić dzieci do brania udziału w zajęciach  karate, które będą się odbywały w naszej szkole pod okiem trenerów tego klubu.
 
 
Dzieci bardzo żywo reagowały  podczas pokazu, a na ich twarzy pojawiał się podziw i zainteresowanie umiejętnościami pokazujących. Różnego rodzaju ciosy, bloki, wykopy oraz walka   zawodników były nagradzane brawami. Na koniec pokazu trener  podziękował uczniom za udział w pokazie i rozdał ulotki  zainteresowanym  udziałem w zajęciach karate.