Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Złoto dla Kostkowa w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich

Drukuj PDF
  
W dniu 10.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Lini odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 18.10.2017 roku w  Cewicach. W rywalizacji wzięło udział ponad 60 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Samorządowa Szkoła Podstawowa z Kostkowa. 
Poziom gry zwycięskiego zespołu, pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku w Półfinale Wojewódzkim. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a finał był niezwykle emocjonujący. Zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne. Uroczystego otwarcia  zawodów dokonał: Dyrektor Gminnego Domu Kultury – Jan Trofimowicz. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Zastępca Wójta Gminy Linia – Astrida Kaczyńska, Dyrektor Gminnego Domu Kultury – Jan Trofimowicz oraz organizator zawodów – Łukasz Łapczuk. Organizatorowi zawodów, jakim była Gmina Linia należą się po raz kolejny ogromne podziękowania za wzorową organizację zawodów oraz zapewnienie wyżywienia dla wszystkich uczestników. Sędzia głównym zawodów był  Marcin Skwiot, a organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie, Gminny Dom Kultury w Lini oraz Zespół Szkół w Linii.
 
Halowa piłka 

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie ( Szymon Hebel, Oskar Matlewski, Kamil Styn, Oliwier Szur, Adrian Waraksa, Oliwier Wasilewski, Krzysztof Wierzbicki – Jacek Stawiasz)