Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolejne srebro dla Kostkowa

Drukuj PDF
    W dniach 20.02- 21.02. 2017r odbyła  się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach brało udział dziewięć zespołów w związku z czym zostały one podzielone na trzy grupy po trzy drużyny. Do walki o medale przechodziły dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup. Nasza drużyna zajęła I miejsce w swojej grupie zwyciężając  w każdym meczu. 
 
 
W grupie finałowej wygrałyśmy z Redą i z Wejherowem, z Szemudem zremisowałyśmy i przegrałyśmy z Bolszewem. W sumie zajęłyśmy zaszczytne drugie miejsce zdobywając tym samym srebrny medal. Należy podkreślić ,że rozgrywki były na bardzo wysokim poziomie. Naszą drużynę reprezentowały: Karolina Wierzbicka, Julia Myszk, Karolina Matyszewska, Kamila Domarus, Aleksandra Dominik, Paulina Bojke, Oliwia Wieczorek, Beata Koeppen, Adriana Zalewska, Joanna Kołodzik, Julia Trzcińska, Barbara Wróblewska. Do zawodów przygotowywali zawodniczki: Michał Czapiński i Ewa Nowotarska.