Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Harry Potter w Kostkowie

Drukuj PDF
03 lutego 2017r. naszą szkołę odwiedził Teatr Odeon ze Strzebielina z przedstawieniem „Harry Potter i kamień filozoficzny” w reżyserii Dawida Kwidzińskiego.
 Przedstawienie z bogatą scenografią, fantastycznymi kostiumami i muzyką a przede wszystkim wspaniałą grą aktorską przypadło do gustu zarówno najmłodszym uczniom naszej szkoły jak i tym nieco starszym. 
Wizytę teatru w naszej szkole zorganizowała pani Beata Bujak. 
 
Bardzo dziękujemy za obecność i zapraszamy w przyszłości.
Po spektaklu zaprezentować mogła się również drużyna harcerska działająca na terenie naszej szkoły. Uczniowie w dniu dzisiejszym byli w szkole w  mundurach harcerskich.  Wyglądali przepięknie ! Gratulujemy!