Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Obiady - wrzesień 2020

Drukuj

Opłata za obiady za m-c wrzesień 2020 wynosi 45,50 zł za ucznia. Opłaty można dokonać tylko i wyłącznie przelewem na konto. Uczniowie którzy płacili za m-c marzec nie muszą dokonywać wpłat, gdyż zostanie to im odliczone na poczet miesiąca września.

 

Procedury funkcjonowania w czasie pandemii wirusa COVID -19 od 01 września 2020r

Drukuj
 
 
 
 

Socjalne stypendia szkolne

Drukuj
W załącznikach przedstawiamy informację i wniosek dotyczące możliwości otrzymania stypendium socjalnego na rok szkolny 2020/2021.
 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drukuj

>>>>HARMONOGRAM, PRZYDZIAŁ SAL<<<
 
>>>ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW I BUSA<<<< 

 

Protokół z Gminnego Konkursu Plastycznego "Pocztówka .."

Drukuj
<<Kliknij by powiększyć>> 
 

Ogłoszenie Dyrektora w sprawie pracy przedszkola w trakcie wakacji

Drukuj
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kostkowie informuje, że miesiąc lipiec jest miesiącem przerwy w pracy Samorządowego Przedszkola 
w Kostkowie oraz Punktu Przedszkolnego w Rybnie. W sierpniu obie placówki będą pracować zgodnie z obowiązującymi na tamten czas zaleceniami MEN, GIS i MZ
 

Ogłoszenie dotyczące ORLIKA

Drukuj
        Od 20 maja 2020r. Zespół Boisk Wielofunkcyjnych Orlik 2012 przy ZSP w Kostkowie ponownie zostaje otwarty. Na chwilę obecną będzie można skorzystać z boiska od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00.  
Osoby, które będą chciały skorzystać z boiska proszę o zapoznanie się z 
przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kostkowie"
 oraz bezwzględne stosowanie się do wszystkich postanowień w nich zawartych, a także wskazówek i uwag pracowników ZSP w Kostkowie.  
Z poważaniem  
Karolina Pyczka 
dyrektor ZSP w Kostkowie 

 

Zasady funkcjonowania ZSP w Kostkowie w okresie ogłoszonego stanu epidemii

Drukuj
 • Komunikat organu prowadzącego w sprawie funkcjonowania przedszkoli.
   
 • Procedury funkcjonowania ZSP w Kostkowie w czasie pandemii wirusa COVID -19 od 18 maja 2020 r. do odwołania
 •  

  Informacja o zawieszeniu zajęć przedszkolnych.

  Drukuj

  Informacja o zawieszeniu zajęć w Samorządowym Przedszkolu w Kostkowie, Punkcie Przedszkolnym w Rybnie i oddziałach przedszkolnych przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Kostkowie

   

   

   

  Przedłużona rekrutacja

  Drukuj
  Szanowni Państwo
  Dzisiaj Wójt Gminy Gniewino podpisał zarządzenie w sprawie przedłużenia określenia terminów w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz innych form wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Gniewino.
   
  Dokumenty rekrutacyjne pobrane ze strony internetowej można przesyłać za pomocą wiadomości e – mail  na adres sekretariatu szkoły : 
  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 03 kwietnia 2020 r. 

   

  WARSZTATY KULINARNE W LIPUSZU

  Drukuj
  5 marca 2020 r. uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych w Lipuszu koło Kościerzyny. To kolejny wyjazD w ramach projektu "Dialogic revolution". Pani Karolina Bober pokazała nam jak przygotować chleb oraz kruche ciasteczka z "armaty", czyli specjalnej maszynki do ciasta.
  Więcej…
   

  Informacja na temat obsługi interesantów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kostkowie

  Drukuj
  W trosce o bezpieczeństwo Państwa, Państwa rodzin oraz pracowników szkoły zwracamy się z prośbą, aby wszelkie niezbędne sprawy zgłaszać do sekretariatu telefonicznie  godzinach 8:00 – 14:00 lub poprzez pocztę elektroniczną.


  Numer telefonu szkoły: (58) 670 66 65
  Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   

  Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły

  Drukuj
  Szanowni Państwo
  ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa  dziecka, decyzją  Premiera zajęcia zostaną zawieszone od poniedziałku 16 marca na okres 2 tygodni  w przedszkolu, szkole i punkcie przedszkolnym.
   12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone zajęcia opiekuńcze . Dowozy w te dni będą zapewnione zgodnie z grafikiem przewozów szkolnych!
  Wszystkie informacje będę Państwu przekazywać na bieżąco przez dziennik elektroniczny Librus i stronę internetową.
  Z poważaniem
  Karolina Pyczka
  Zgodnie z zaleceniami MEN: 
  Drogi Rodzicu: 
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.
  Uczniu,
  • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
  • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
  • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
  • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.
   

  Obiady - marzec 2020

  Drukuj

  Płatność za obiady w miesiącu marcu 2020r. wynosi za ucznia 77,00zł.

   


  Strona 6 z 37