Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Lekcje otwarte

Drukuj

LekcjaZawód nauczyciela wymaga ciągłego dokształcania i doskonalenia warsztatu pracy. Od współczesnego nauczyciela wymaga się wszechstronnej i gruntownej wiedzy merytorycznej i metodycznej a także umiejętności trudnej sztuki wychowywania młodego pokolenia.

Więcej…
 

Jaselka

Drukuj

jaselka W niedzielę 10 stycznia 2009 r. nasi uczniowie zaprezentowali jasełka  w kościele parafialnym w Kostkowie. Występy aktorów i kolędy śpiewanę przez szkolny chór zostąły nagrodzone gromkimi brawami licznie zgromadzonych parafian.

Więcej…
 

Gwiazdy Dzieciom

Drukuj

W niedzielę 4 stycznia br. 70 uczniów Szkoły Podstawowej w Kostkowie uczestniczyło w charytatywnym koncercie kolęd pt. ”Gwiazdo świeć, kolędo leć” w hali widowiskowo-sportowej w Luzinie.

Sponsorem przejazdu autobusem oraz biletów wstępu na koncert dla uczniów SZS w Kostkowie było Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" w Gniewinie. Cel był charytatywny. Pieniądze na leczenie dla dziecka chorego na nowotwór zbierali wolontariusze z Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki.

Więcej…
 

Dobrze uczyć ...

Drukuj

Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie od września 2007 roku bierze udział w programie Dobrze uczyć i oceniać w szkole samorządowej (Szkoła ucząca się- SUS), finansowanym przez organ prowadzący gminy Gniewino, reprezentowany przez Wójta – pana Zbigniewa Walczaka

Więcej…
 

Pasowanie na ucznia.

Drukuj

SlubujeDnia 1 października 2008 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej w Kostkowie uczniowie klas pierwszych obchodzili swoje święto - Pasowanie na ucznia.

Więcej…
 

IV turniej piłki nożnej

Drukuj
26 września 2008 roku na boisku szkolnym w Kostkowie odbył się IV Turniej Piłki  Nożne o Puchar Dyrektora Samorządwowego Zespołu Szkół  w Kostkowie.
Więcej…
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Drukuj
1 września 2008 roku w Samorzadowym Zespole Szkół w kostkowie rozpoczęło naukę 614 uczniów, w tym 52 dzieci w klasach "0", 49 - w Samorządowym Przedszkolu, 344 - w klasach I - VI szkoły podstawowej i 169 - w gimnazjum.
Więcej…
 


Strona 37 z 37