Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Światowy Dzień Chorego - przedstawienie

Drukuj

 Oskar i Roza  11 lutego na całym świecie obchodzono Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji tydzień później uczniowie SZS w Kostkowie pod opieką Pani Marleny Gacek i Pani Zofii Gacek przygotowali inscenizację opartą na opowiadaniu „Oskar i Pani Róża”.

Więcej…
 

Ferie w szkole

Drukuj
  Uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie mogli przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny od nauki.
     W pierwszym tygodniu ferii zimowych w szkole odbywały się zajęcia zorganizowane przez nauczycieli tutejszej placówki przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gniewinie, który sfinansował posiłki dla dzieci.
Więcej…
 

Orlik 2012 w Kostkowie

Drukuj

BoiskoW kwietniu 2009 r. zostanie oddany do użytku kompleks sportowo – rekreacyjny wybudowany kosztem 1 mln 200 tys. zł w ramach projektu „Moje Boisko - Orlik 2012”.

Więcej…
 

Wyrózniający się gimnazjaliści - I semestr 2008/9

Drukuj

Uczniowie klas I-III Gimnazjum wyróżnieni z najwyższą średnią w I semestrze roku szkolnego 2008/2009

Więcej…
 

Uczniowie wyróżniający się z klas IV-VI - I semestr 2008/9

Drukuj

Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej wyróżnieni z najwyższą średnią w I semestrze roku szkolnego 2008/2009

Więcej…
 

Turniej pierwszoklasistów

Drukuj

  Nasi wygrywają! 23 stycznia w SZS w Kostkowie odbył się III Halowy Turniej „klas pierwszych” o Puchar Dyrektora Szkoły w Kostkowie.

Więcej…
 

Spotkania z policjantem

Drukuj

Spotkanie z policjantem   26 stycznia w naszej szkole mieliśmy gościa z Powiatowej Komendy Policji w Wejherowie.

Więcej…
 

Spotkania z nauką

Drukuj

eksepymenty  W dniach 19-23 stycznia 2009 roku odbywały się w naszej szkole pokazy zjawisk fizyki, chemii, biologii i innych nauk przyrodniczych w formie połączenia wiedzy z praktyką. Spotkania zostały sfinansowane przez Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" w Gniewinie.

Więcej…
 

Lekcje otwarte

Drukuj

LekcjaZawód nauczyciela wymaga ciągłego dokształcania i doskonalenia warsztatu pracy. Od współczesnego nauczyciela wymaga się wszechstronnej i gruntownej wiedzy merytorycznej i metodycznej a także umiejętności trudnej sztuki wychowywania młodego pokolenia.

Więcej…
 

Jaselka

Drukuj

jaselka W niedzielę 10 stycznia 2009 r. nasi uczniowie zaprezentowali jasełka  w kościele parafialnym w Kostkowie. Występy aktorów i kolędy śpiewanę przez szkolny chór zostąły nagrodzone gromkimi brawami licznie zgromadzonych parafian.

Więcej…
 

Gwiazdy Dzieciom

Drukuj

W niedzielę 4 stycznia br. 70 uczniów Szkoły Podstawowej w Kostkowie uczestniczyło w charytatywnym koncercie kolęd pt. ”Gwiazdo świeć, kolędo leć” w hali widowiskowo-sportowej w Luzinie.

Sponsorem przejazdu autobusem oraz biletów wstępu na koncert dla uczniów SZS w Kostkowie było Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" w Gniewinie. Cel był charytatywny. Pieniądze na leczenie dla dziecka chorego na nowotwór zbierali wolontariusze z Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki.

Więcej…
 

Pasowanie na ucznia.

Drukuj

SlubujeDnia 1 października 2008 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej w Kostkowie uczniowie klas pierwszych obchodzili swoje święto - Pasowanie na ucznia.

Więcej…
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Drukuj
1 września 2008 roku w Samorzadowym Zespole Szkół w kostkowie rozpoczęło naukę 614 uczniów, w tym 52 dzieci w klasach "0", 49 - w Samorządowym Przedszkolu, 344 - w klasach I - VI szkoły podstawowej i 169 - w gimnazjum.
Więcej…
 

Dobrze uczyć ...

Drukuj

Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie od września 2007 roku bierze udział w programie Dobrze uczyć i oceniać w szkole samorządowej (Szkoła ucząca się- SUS), finansowanym przez organ prowadzący gminy Gniewino, reprezentowany przez Wójta – pana Zbigniewa Walczaka

Więcej…
 

IV turniej piłki nożnej

Drukuj
26 września 2008 roku na boisku szkolnym w Kostkowie odbył się IV Turniej Piłki  Nożne o Puchar Dyrektora Samorządwowego Zespołu Szkół  w Kostkowie.
Więcej…
 


Strona 32 z 32