Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Sprawdzian klas szóstych

Drukuj

Dnia 2 kwietnia 45 uczniów szkoły podstawowej przystąpiło do Sprawdzianu Klas Szóstych

 sprawdzian

Więcej…
 

Wycieczka do Centrum Nauki

Drukuj

 Centrum Nauki  Dnia 19 marca 2009 r. uczniowie klasy 3a i 3b wraz z wychowawcami pani Iwoną Michalak i pani Marią Nikel odwiedzili Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, na terenie którego znajduje się Centrum Nauki EXPERYMENT.

Więcej…
 

Pasowanie na czytelnika

Drukuj

  pasowanie   6 marca 2009r. w bibliotece szkolnej Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie, uczniowie klas pierwszych, zostali pasowani na rycerzy książek.

Więcej…
 

Wizyta szkół partnerskich w ramach programu Comenius

Drukuj

Wizyta Comenius  W dniach 28. 02. 2009 r. – 04. 03. 2009 r. odbyło się spotkanie robocze nauczycieli szkół partnerskich, biorących udział w projekcie „Natürlich Europa” w ramach programu Comenius.

Więcej…
 

Kolejny sukces piłkarzy z Kostkowa

Drukuj

 Turniej o Puchar w Żelistrzewie W lutym w Gimnazjum w Żelistrzewie odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wzięło w nim udział 8 zespołów

Więcej…
 

Chelsea 2A i Barcelona 6B1 najlepsze!

Drukuj

ZwyciezcyMistrzostwa zakończone! Chelsea 2A i Barcelona 6B1 najlepsze!

   W lutym zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej. Po czterech miesiącach pięknej walki nadszedł czas rozstrzygnięć. Wygrali najlepsi: znani na całym świecie piłkarze Chelsea i Barcelony.

Więcej…
 

Światowy Dzień Chorego - przedstawienie

Drukuj

 Oskar i Roza  11 lutego na całym świecie obchodzono Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji tydzień później uczniowie SZS w Kostkowie pod opieką Pani Marleny Gacek i Pani Zofii Gacek przygotowali inscenizację opartą na opowiadaniu „Oskar i Pani Róża”.

Więcej…
 

Ferie w szkole

Drukuj
  Uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie mogli przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny od nauki.
     W pierwszym tygodniu ferii zimowych w szkole odbywały się zajęcia zorganizowane przez nauczycieli tutejszej placówki przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gniewinie, który sfinansował posiłki dla dzieci.
Więcej…
 

Orlik 2012 w Kostkowie

Drukuj

BoiskoW kwietniu 2009 r. zostanie oddany do użytku kompleks sportowo – rekreacyjny wybudowany kosztem 1 mln 200 tys. zł w ramach projektu „Moje Boisko - Orlik 2012”.

Więcej…
 

Wyrózniający się gimnazjaliści - I semestr 2008/9

Drukuj

Uczniowie klas I-III Gimnazjum wyróżnieni z najwyższą średnią w I semestrze roku szkolnego 2008/2009

Więcej…
 

Uczniowie wyróżniający się z klas IV-VI - I semestr 2008/9

Drukuj

Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej wyróżnieni z najwyższą średnią w I semestrze roku szkolnego 2008/2009

Więcej…
 

Spotkania z policjantem

Drukuj

Spotkanie z policjantem   26 stycznia w naszej szkole mieliśmy gościa z Powiatowej Komendy Policji w Wejherowie.

Więcej…
 

Lekcje otwarte

Drukuj

LekcjaZawód nauczyciela wymaga ciągłego dokształcania i doskonalenia warsztatu pracy. Od współczesnego nauczyciela wymaga się wszechstronnej i gruntownej wiedzy merytorycznej i metodycznej a także umiejętności trudnej sztuki wychowywania młodego pokolenia.

Więcej…
 

Turniej pierwszoklasistów

Drukuj

  Nasi wygrywają! 23 stycznia w SZS w Kostkowie odbył się III Halowy Turniej „klas pierwszych” o Puchar Dyrektora Szkoły w Kostkowie.

Więcej…
 

Spotkania z nauką

Drukuj

eksepymenty  W dniach 19-23 stycznia 2009 roku odbywały się w naszej szkole pokazy zjawisk fizyki, chemii, biologii i innych nauk przyrodniczych w formie połączenia wiedzy z praktyką. Spotkania zostały sfinansowane przez Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" w Gniewinie.

Więcej…
 

Jaselka

Drukuj

jaselka W niedzielę 10 stycznia 2009 r. nasi uczniowie zaprezentowali jasełka  w kościele parafialnym w Kostkowie. Występy aktorów i kolędy śpiewanę przez szkolny chór zostąły nagrodzone gromkimi brawami licznie zgromadzonych parafian.

Więcej…
 


Strona 32 z 33