Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Wystawa 1b

Drukuj

Za oknami piękna , złota polska jesień. Dzięki uczniom klasy 1b nastrój jesienny zawitał również do naszej szkoły. Dzieci przyniosły dary jesieni oraz przetwory w słoikach, z których powstała wystawa pt. „Smaki i kolory jesieni.” Można ją podziwiać na korytarzu przy sali 48.

Więcej…
 

Nieustraszeni trzecioklasiści

Drukuj
16 września 2021 r. trzecioklasiści wyruszyli na terenową przygodę do Adventure Parku w Gdyni. Uczniowie wzięli udział w Leśnej Ekspedycji - trzygodzinnym programie, w którym najważniejsza była praca zespołowa, aby osiągnąć grupowy sukces. Wyruszając na wycieczkę aura nie sprzyjała, od rana padał deszcz, na szczęście po przyjeździe do Gdyni pogoda się poprawiła, a podmokłe tereny podczas całej przygody okazały się dodatkową atrakcją. Trzecioklasistom nie straszne błoto, kałuże, grząskie tereny, a nawet bajorka. 
Więcej…
 

Relacja z wycieczki do Adventure Park w Gdyni

Drukuj
28.09.2021 r. pojechaliśmy na „Misję specjalną” do Adventure Park w Gdyni. W wycieczce uczestniczyły klasy 6a, 6b i 7c pod opieką Pani Ewy Piotrowskiej, Pani Alicji Gruba oraz Pani Justyny Sobieskiej -Pieńkowskiej.
Po dotarciu na miejsce przywitaliśmy się z instruktorami, którzy zaprowadzili nas do indiańskich namiotów, gdzie zostawiliśmy plecaki, a następnie wytłumaczyli nam zasady obowiązujące na tym terenie. Gdy wszyscy już byli gotowi, to podzieleni na klasowe zespoły, ruszyliśmy do lasu.
Więcej…
 

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE 2021/2022

Drukuj
Uczestnicy kółka plastycznego z klasy 3a i 3b przystąpili do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Kreatywne Prace Plastyczne. Na naszych zajęciach nie korzystamy z gotowych schematów, natomiast wykorzystujemy niekonwencjonalne techniki plastyczne. Zajęcia mają pobudzać wyobraźnię, wyzwalać radość i kreatywność. Będziemy starali się dowieść, że uczniowie samodzielnie potrafią stworzyć arcydzieła bez szablonów i ścisłych instrukcji, rozwijając się i pysznie się bawiąc. Przez cały rok szkolny będziemy wykorzystywać techniki i zabawy plastyczne z projektu.
Więcej…
 

Program Insta.Ling dla Szkół

Drukuj
Nasza szkoła po raz kolejny realiazuje realizuje Program Insta.Ling dla Szkół. Do XVII edycji przystąpili uczniowie z klas V-VIII. 

Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół? 

Insta.Ling jest stroną do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. 
Więcej…
 

Akcja SPRZĄTANIE ŚWIATA w klasach I-III

Drukuj
 
Głównym celem akcji było rozbudzenie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. 17 i 20 września dzieci z klas I-III zaopatrzone w worki i jednorazowe rękawiczki wzięli udział w akcji ekologicznej „Sprzątanie świata”. Na początku odbyły się krótkie pogadanki z wychowawcami o bezpieczeństwie oraz głównych celach tej akcji.  Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z entuzjazmem i ochotą zabrali się do pracy.
Więcej…
 

Akcja "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Drukuj
>>Kliknij, aby powiększyć <<
 

Dowozy 2022/2023

Drukuj

>>Harmonogram dowozów w roku szkolnym 2022/2023<<


Pliki z dowozami dostępne także w Dzienniku Librus w menu ORGANIZACJA/PLIKI SZKOŁY

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Drukuj

>>>Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022<<<

>>>DOWOZY<<< 

 

Oddziały przedszkolne-lista przyborów

Drukuj

>>LISTA<<

 

Program Dobry Start – wsparcie dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny

Drukuj
 

XXXIV Bieg Stolemów

Drukuj
 

Oferta wsparcia 2

Drukuj
Szanowni Państwo,

Starosta Wejherowski i Dyrektor PCPR w Wejherowie zapraszają do zapisów na konsultacje psychologiczne indywidualne i grupowe dla dzieci w wieku 7-14 lat. Konsultacje są bezpłatne i dotyczyć będą trudności jakich dzieci doświadczają w związku z lękiem powrotu do szkoły, który spowodowała pandemia COVID-19. Dla jednego dziecka są przewidziane 4 zajęcia niezależnie czy są to konsultacje grupowe czy indywidualne.
Więcej…
 

Podziękowanie klas 8

Drukuj
 

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Drukuj

Postępowanie uzupełniające

 
 

Rekrutacja 2021-2022 - informacje ogólne

Zarządzenie Wójta Gminy Gniewino

 

Rekrutacja do klasy I Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie

 

Rekrutacja do Punktu Przedszkolnego w Rybnie

 


 


 

Konkurs- Mój latawiec

Drukuj
Konkurs skierowany jest do uczniów Samorządowego Zespołu Szkół z Gniewina, Samorządowego Zespołu Szkół z Kostkowa oraz mieszkańców gminy Gniewino.


Do wyboru dwa tematy tematyczne zdobienia latawca:

 

  • 75 lecie Gminy Gniewino,
  • -Zaślubiny Polski z morzem.
Więcej…
 


Strona 4 z 37