Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

Kolejny certyfikat dla Kostkowa

Drukuj

Dnia 19 listopada 2010, w Auli Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, z rąk Przewodniczącej Polskiego Towarzystwa Dysleksji pani Renaty Czabaj oraz wiceprzewodniczącej pani prof. zw. dr hab. Marty Bogdanowicz, jako koordynator programu, odebrałam certyfikat nadający Samorządowemu Zespołowi Szkół w Kostkowie   tytuł „Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją”.

Więcej…
 

11 listopada -Urodziny Polski

Drukuj

10 listopada z okazji Dnia Niepodległości obchodziliśmy w naszej szkole Urodziny Polski. Chcieliśmy, aby rocznica odzyskania niepodległości była świętem radosnym.

Więcej…
 

Edukacja kaszubska

Drukuj

kaszubi Dnia 18 i 19 listopada 2010r. odbyły się dwie wycieczki do Kartuz i do Chmielna w ramach lekcji z języka kaszubskiego.

Więcej…
 

Wybór ofert -dostawa artykułów spożywczych

Drukuj

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego:

Dostawa artykułów spożywczych, pieczywa, mięsa, warzyw, nabiału, ryb do stołówki szkolnej Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie
Numer ogłoszenia: 324010 - 2010; data zamieszczenia: 08.10.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Więcej…
 

Złoto i brąz dla Kostkowa !

Drukuj

zlotoDnia 06 października 2010 roku odbył się POWIATOWY BIEG LEŚNY W ŁĘCZYCACH. Trasa biegu wynosiła ok. 2,5 km po terenie leśnym i zróżnicowanym.

Więcej…
 

Rozpoczęcie roku 2010/11

Drukuj

rozpoczecie  Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2010/11. Czeka nas 10 miesięcy wytężonej pracy. 

Więcej…
 

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Drukuj

zakonczenie Dnia 25 czerwca 2010 odbyło się zakończenie kolejnego roku szkolnego.

Więcej…
 

Mamy tytuł

Drukuj

SUS 2 czerwca 2010 roku do utytułowanych Szkół uczących się dołączył Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie.
Tytuł ten jest zwieńczeniem uczestnictwa w programie „Szkoła ucząca się”, który od 2000 roku prowadzony jest przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Więcej…
 

Wizyta gości z Wielkiej Brytanii

Drukuj

etwinning W dniach 6-8 czerwca w naszej szkole gościli uczniowie Aintree Davenhill Primary School z  miejscowości Sefton koło Liverpoool'u (Wielka Brytania).

Więcej…
 

VI Festyn– Rodzina w Szkole

Drukuj

        29 maja br. odbył się kolejny, szósty już festyn rodzinny, zorganizowany  przez pracowników naszej szkoły, przy wsparciu Rady Rodziców i Rady Sołeckiej Kostkowa, z myślą o społeczności lokalnej.

Więcej…
 

SUS-OK w naszej szkole

Drukuj

sus

Od września 2007 r. do grudnia 2009 r. realizowaliśmy edukacyjny program "Szkoła ucząca się" (SUS).
2 czerwca 2010 Wielki Dzień -dzień wizyty panelowej w naszej szkole.

Więcej…
 

Egzamin Gimnazjalny 2010

Drukuj

  egazmin W dniach 27,28 i 29  kwietnia 51 uczniów klas III Samorządowego Gimnazjum przystępuje do Egzaminu Gimnazjalnego.

Więcej…
 

Święta wielkanocne. Rocznica śmierci papieża

Drukuj

  To nie przypadek sprawił, że 5 rocznica śmierci papieża Jana Pawła II przypadła w Wielki Piątek.
Uczniowie naszego Gimnazjum postanowili połączyć i upamiętnić te dwie okazje,  przez wystawienie współczesnego Misterium,  opisującego przeżywanie, a raczej jego brak, przez przeciętną rodzinę, tych wielkich wydarzeń związanych ze śmiercią Pana Jezusa i Jana Pawła II.

Więcej…
 

Dzień Ziemi

Drukuj

 DzienZiemiJak co roku Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie hucznie świętował Dzień Ziemi. Do tej uroczystości pracowicie przygotowują się gimnazjaliści i uczniowie szkoły podstawowej przez cały rok.

Więcej…
 

Polska w żałobie.

Drukuj

 10 kwietnia 2010 r. (  sobota ) – tragedia Narodu Polskiego.
W katastrofie lotniczej w Smoleńsku, ginie wielu Wspaniałych Polaków: Prezydent RP -Lech Kaczyński, Jego Małżonka – Maria Kaczyńska, Ostatni Prezydent RP na Uchodźstwie – Ryszard Kaczorowski, Parlamentarzyści, Duchowni, Dowódcy Polskiej Armii, Przedstawiciele Rodzin  Osób Zamordowanych w Katyniu…
Lecieli, by oddać hołd OFIAROM KATYNIA, w 70 rocznicę mordu, jakiego dokonano na tysiącach Przedstawicieli Naszego Narodu. Sami zginęli…

Więcej…
 

Dofinansowanie dożywiania dzieci przez PFPD „Maciuś”

Drukuj
 Dyrekcja naszej  szkoły wystąpiła z wnioskiem o dofinansowanie posiłków przez Polską Fundację Pomocy Dzieciom „Maciuś” Otrzymaliśmy kwotę 5000zł na wykonanie dziennie 60 śniadań dla uczniów.
 


Strona 24 z 28