Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

II Międzyszkolny Konkurs "Ortograficzne łamigłowki"

Drukuj

OrtograffitiDnia 20 maja nasza szkoła jako organizator terenowy przeprowadziła II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzne Łamigłowki. Organizatorem głównym konkursu był Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji nr 70, Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz wydawnictwo OPERON.

Więcej…
 

Dzień Ziemi

Drukuj
„Segreguję! Ziemię uratuję!” – pod tym hasłem 29 kwietnia zorganizowałyśmy tegoroczny Dzień Ziemi w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie.
dzien ziemi
 
Więcej…
 

„Zatrzymał Słońce, ruszył Ziemię…”

Drukuj

Dnia 27 kwietnia 2009r. 30-osobowa grupa gimnazjalistów z Samorządowego Gimnazjum im. Ks. Stanisława Galasa w Kostkowie udała się na wycieczkę do Torunia.

Więcej…
 

Zwycięzcy z Kostkowa!

Drukuj

 Konkurs W sobotę 25 kwietnia br. uczniowie klasy III b Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie wraz z wychowawcą panią Marią Nikel uczestniczyli  w VI Edukacyjnym Festynie Leśnym w Kępinie, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Wejherowo.

Więcej…
 

Ogromny sukces - Srebro dla naszych reprezentantek

Drukuj

Dnia 29.04.2009 r. odbyly się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce dziewcząt w Łęczycach.

W mistrzostwach brało udziął 7 drużyn z całego Powiatu Wejherowskiego.

Więcej…
 

Przyjaciele Zippiego

Drukuj

zippi Mając na uwadze wszechstronny rozwój dzieci oraz troskę o ich zdrowie psychiczne, Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie przystąpił w roku szkolnym 2008/2009  do programu „Przyjaciele Zippiego”.  Realizuje go pani Joanna Grzyb  z dziećm z oddziału przedszkolnego „0b”.

Więcej…
 

Egzamin Gimnazjalny

Drukuj

  W dniach 22,23 i 24  kwietnia 49 uczniów klas III Samorządowego Gimnazjum przystąpiło do Egzaminu Gimnazjalnego.

egzamin

Więcej…
 

Wspominamy Naszego Papieża

Drukuj

Chór  02. 04.  2005 r.  zmarł Jan Paweł II, Wielki Polak, nasz Papież.  Mając w pamięci to smutne zdarzenie sprzed czterech lat,  uczniowie SZS w Kostkowie przygotowali montaż słowno-muzyczny, który przedstawili wiernym w kościele parafialnym w Kostkowie oraz  podczas uroczystości w szkole.

Więcej…
 

Palmy wielkanocne

Drukuj

Palmy  Po raz dziewiąty odbył się  międzyszkolny konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Celem konkursu jest kształtowanie poczucia więzi z polską tradycją ludową i rozwijanie twórczej inwencji u uczniów. W tym konkursie uczestniczyły  dzieci  i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych Gminy Gniewino tj. Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie oraz Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie.

Więcej…
 

Sprawdzian klas szóstych

Drukuj

Dnia 2 kwietnia 45 uczniów szkoły podstawowej przystąpiło do Sprawdzianu Klas Szóstych

 sprawdzian

Więcej…
 

Wycieczka do Centrum Nauki

Drukuj

 Centrum Nauki  Dnia 19 marca 2009 r. uczniowie klasy 3a i 3b wraz z wychowawcami pani Iwoną Michalak i pani Marią Nikel odwiedzili Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, na terenie którego znajduje się Centrum Nauki EXPERYMENT.

Więcej…
 

Wizyta szkół partnerskich w ramach programu Comenius

Drukuj

Wizyta Comenius  W dniach 28. 02. 2009 r. – 04. 03. 2009 r. odbyło się spotkanie robocze nauczycieli szkół partnerskich, biorących udział w projekcie „Natürlich Europa” w ramach programu Comenius.

Więcej…
 

Chelsea 2A i Barcelona 6B1 najlepsze!

Drukuj

ZwyciezcyMistrzostwa zakończone! Chelsea 2A i Barcelona 6B1 najlepsze!

   W lutym zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej. Po czterech miesiącach pięknej walki nadszedł czas rozstrzygnięć. Wygrali najlepsi: znani na całym świecie piłkarze Chelsea i Barcelony.

Więcej…
 

Pasowanie na czytelnika

Drukuj

  pasowanie   6 marca 2009r. w bibliotece szkolnej Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie, uczniowie klas pierwszych, zostali pasowani na rycerzy książek.

Więcej…
 

Kolejny sukces piłkarzy z Kostkowa

Drukuj

 Turniej o Puchar w Żelistrzewie W lutym w Gimnazjum w Żelistrzewie odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wzięło w nim udział 8 zespołów

Więcej…
 

Światowy Dzień Chorego - przedstawienie

Drukuj

 Oskar i Roza  11 lutego na całym świecie obchodzono Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji tydzień później uczniowie SZS w Kostkowie pod opieką Pani Marleny Gacek i Pani Zofii Gacek przygotowali inscenizację opartą na opowiadaniu „Oskar i Pani Róża”.

Więcej…
 


Strona 24 z 25