Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

Ogłoszenie o wyborze oferty- dostawa artykułów żywnościowych 2019

Drukuj
 

Obiady- styczeń 2019

Drukuj
Płatność za obiady za miesiąc styczeń 2019r. wynosi 73,50zł. Wpłaty przyjmowane są w dniach 14.12.-21.12.2018r.
 

Czytamy z wychowawcą - Lubię to!

Drukuj
13 grudnia 2018 roku uczniowie klas 1b i 1c Samorządowej Szkoły Podstawowej    w Kostkowie z wychowawczyniami P. Iwoną Michalak i P. Moniką Lademann uczestniczyli w projekcie w  ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. 
Więcej…
 

Konkurs ortograficzny klas 2-3

Drukuj
W październiku odbył się pierwszy etap konkursu ortograficznego klas 2-3 w którym z każdej klasy wyłoniono 3 najlepszych uczniów ortografii i tak:
Więcej…
 

NOWOŚCI W BIBLIOTECE

Drukuj

W ramach Narodowego  Programu  Rozwoju  Czytelnictwa dotyczącego  wspierania w latach  2016-2020 organów  prowadzących  szkoły oraz  biblioteki  pedagogiczne w zakresie  rozwijania  zainteresowań  uczniów przez  promocję   i wspieranie  czytelnictwa dzieci i młodzieży,  w tym zakup  nowości  wydawniczych  biblioteka  Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie otrzymała w  tym roku środki  finansowe  na zakup  książek. Księgozbiór   biblioteki  wzbogacił się  o 765 książek o wartości  15 000 zł. Poniżej lista zakupionych książek. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzania naszej biblioteki i wypożyczania nowości. Niebawem ukaże się sprawozdanie z całego Programu.

Więcej…
 

Poznajemy Wejherowo

Drukuj

Dnia 13 listopada klasa 1a wraz z wychowawczynią p. Izabelą Kiełtyką oraz p. Aleksandrą Hajdukiewicz wyruszyła poznawać Wejherowo. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Klasztoru o. Franciszkanów oraz Kościół Świętej Trójcy. Oglądaliśmy kaszubskie znaki muzyczne „porozrzucane” po mieście, a na wejherowskim deptaku zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie pod pomnikiem Jakuba Wejhera.

 

Więcej…
 

Stulecie odzyskania niepodległości w Kostkowie

Drukuj
Z okazji stulecia odzyskania niepodległości 9 listopada 2018 r. uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie, wraz z marszałkiem Piłsudskimi i legionistami, wzięli udział w Marszu Niepodległości. Uroczystość rozpoczęto na szkolnym boisku, gdzie zameldowano Naczelnikowi szkołę gotową do przemarszu. Uczniowie - wyposażeni w biało-czerwone kotyliony, wstążki, flagi i transparenty - wyruszyli na ulice Kostkowa. 
Więcej…
 

Podsumowanie akcji „Słodkie piątki w bibliotece”

Drukuj
W październikowe piątki drzwi do biblioteki praktycznie się nie zamykały, a to za sprawą „Słodkich piątków”. Uczniowie zjawiali się na każdej przerwie i mierzyli się z mini zadaniem. Musieli m.in. napisać: trzy imiona na literę H, wymienić pięć tytułów swoich ulubionych bajek, krótki rymowanki do podanych słów związanych z książkami i czytaniem.
Więcej…
 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt

Drukuj
Dnia 07 11 2018 r. w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt.
Uczennice z Kostkowa zdobyły 2 miejsce i otrzymały srebrne medale. Dziewczyny w grupie wygrały wszystkie mecze i w finale zmierzyły się z uczennicami z Wejherowa i przegrały tylko jedną bramką 2:1.
Więcej…
 

Tradycyjny sad- podsumowanie działań

Drukuj

 
Więcej…
 

Bieg Niepodległości

Drukuj
Bieg Niepodległości zorganizowany był w związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.W biegu uczestniczyli uczniowie z 2 szkół ze szkoły w Gniewinie i Kostkowie. Gminny Bieg rozpoczął się w Tadzinie Wybudowanie a meta była na stadionie w Gniewinie.
Więcej…
 

Tradycyjny Sad-cień Jabłoni

Drukuj
 
Działania szkolnego Zespół Cień Jabłoni  biorący udział w Ogólnopolskim Konkursie Tradycyjny Sad, którego organizatorem jest  Fundacja Banku Ochrony Środowiska:
Więcej…
 

List Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci

Drukuj
 

Sprzątanie cmentarza w Rybnie

Drukuj

  31 X 2018 r. uczniowie klas VII B, VIII A i VIII B jak co roku posprzątali cmentarz Ofiar Marszu Śmierci w Rybnie. Dwie godziny solidnej pracy pod nadzorem nauczycieli (p. Anna Mojsiejenko, p. Maja Stanisz, p. E. Piotrowska) i przy sprzyjającej pogodzie przyniosły oczekiwane efekty – płyty nagrobne, trawniki oraz alejki zostały uprzątnięte z liści. 

Więcej…
   


Strona 3 z 29