Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Spotkanie z rodziacami poświęcone cyberprzemocy

Drukuj

 W dniu 27.09.2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie  z rodzicami, na którym  Dzielnicowy Pan Łukasz Wołoszynek przedstawił zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z internetu. 

Więcej…
 

ZŁOTE DZIEWCZYNY Z KOSTKOWA

Drukuj
Dnia 23.10.2017 r w SP n r6 w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Brało w nich udział siedem drużyn, które wcześniej zdobyły pierwsze miejsca podczas turnieju na szczeblu gminnym bądź miejskim. Były to następujące zespoły: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie i Kostkowo. Gra odbyła się w dwóch grupach, w grupie A grały: Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie, natomiast w grupie B: Rumia, Reda i Kostkowo. Wychodziły z grupy po dwie najlepsze drużny, by następnie rozegrać mecze o grę o brąz bądź o złoto. Nasza drużyna wyszła z grupy na pierwszym miejscu nie przegrywając żadnego meczu.
Więcej…
 

Konkurs-energia wiatru

Drukuj

Konkurs wiedzy 


Konkurs plastyczny
 

Wycieczka klas 6b i 2bG do Jumpcity w Rumii

Drukuj
wycieczki
W dniu 20 października  wzięliśmy  udział  w wyjątkowych zajęciach wychowania fizycznego w parku trampolin Jumpcity w Rumii. Wspaniale się tam bawiliśmy! Potem pojechaliśmy do  restauracji McDonald's  i KFC. 
Więcej…
 

Zwycięstwo w półfinałach wojewódzkich

Drukuj
sport
W dniu 23.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Cewicach odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zespół z Kostowa wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet bramki i zagra w Finałach Wojewódzkich w Przechlewie. 
Więcej…
 

Złoto w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt

Drukuj
Dnia 19 10 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt szkoły podstawowej. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn m.in. z Rumi, Redy czy Wejherowa. Złoty medal czyli 1 miejsce wywalczyły uczennice ze szkoły w Kostkowie 
Więcej…
 

Obiady-listopad 2017

Drukuj

OPŁATY: 

Kwota za miesiąc listopad wynosi 70zł, wpłaty przyjmowane są w dniach 23.10 - 31.10.2017r

 

Złoto dla Kostkowa w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich

Drukuj
  
W dniu 10.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Lini odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 18.10.2017 roku w  Cewicach. W rywalizacji wzięło udział ponad 60 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Samorządowa Szkoła Podstawowa z Kostkowa. 
Więcej…
 

Koncert - Muzyka Gór

Drukuj
 Dnia 22  września, na terenie naszej szkoły odbyły się  koncerty dla uczniów kla IV-VII Sp i gimnazjalistów  zatytułowane „Muzyka Gór”.
Więcej…
 

Obiady październik

Drukuj

OPŁATY:

Płatność za obiady w miesiącu październiku wynosi 77,00 zł. Nr konta, na który należy przelewać pieniądze to: 05 8350 0004 4200 7797 2000 0080, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty za miesiąc październik przyjmowane są też u Intendenta 25 do 30 września 2017 r.

 

Nabór do drużyny harcerskiej

Drukuj
 

Obiady- wrzesień

Drukuj

OPŁATY:

Płatność za obiady w miesiącu wrześniu wynosi 52,50 zł. Nr konta, na który należy przelewać pieniądze to: 05 8350 0004 4200 7797 2000 0080, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty za miesiąc wrzesień przyjmowane są też u Intendenta do 10 września 2017 r.

 

Piknik Rodzinny w klasie 2a SP

Drukuj
W sobotę 11 czerwca 2017r.  w Dąbrówce odbył się Piknik Rodzinny uczniów klasy 2a SP i 2b SP.
Mimo kaprysów pogody, wszyscy świetnie się bawili. Było wiele radości podczas konkurencji sportowych, w których brali udział rodzice i dzieci.  Przy ognisku można było upiec kiełbaski. 
Więcej…
 

1września na Westerplatte

Drukuj

 

1 września 2017 r. o godzinie 2.30, czyli w środku nocy, wyruszyliśmy z Kostkowa na Westerplatte, by wziąć udział w obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W skład naszej delegacji weszli uczniowie klas 6B, 7A i 7B z opiekunkami (p. Joanna Kowalewska, p. Karolina Pyczka, p. Maja Stanisz, p. Ewa Piotrowska) oraz 12 Drużyna Harcerska im. AK Baszta z druhną Beatą Bujak.

Więcej…
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Drukuj
 
 

Pięciu naszych uczniów finalistami 15 Międzynarodowego Konkursu w Programowaniu BALTIE 2017.

Drukuj

Baltie

Hubert Niepomnik, Zuzanna Szur, Martyna Münch, Mikołaj Pukszta, Antonia Niepomnik zostali finalistami Międzynarodowego Konkursu Programowania w języku wizualnym Baltie. Konkurs rozgrywany jest już od wielu lat w trzech grupach wiekowych A(kl I-III SP) B (kl IV-VI) i C (gimnazjaliści). Ma on sprzyjać rozwojowi uzdolnień i zainteresowań uczniów, pobudzać do twórczego myślenia, wspomagać zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce oraz docelowo przyczynić się do lepszego przygotowania uczniów do nauki w szkołach wyższego stopnia. Wyprzedza on koncepcję zmian w podstawie programowej informatyki wprowadzającą od przyszłego roku elementy programowania od najmłodszych lat. 

Partnerami konkursu są firma Intel, Fundacją Pro Futuro, Akamai Technologies, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego.

W tym roku w konkursie wzięło udział 12924 uczniów z 3 krajów Polski, Czech i Słowacji (w poszczególnych kategoriach A: 2193, B:7931, C:2558). Odbywał się on w kilku etapach: domowym, szkolnym, wojewódzkim i finale międzynarodowym. 

Więcej…
 


Strona 11 z 33