Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

Słodkie piątki w bibliotece.

Drukuj

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji w szkolnej bibliotece we wszystkie piątki na długich przerwach uczniowie klas 1-4 SP zmagali się z bajkowymi zagadkami. Każdy chętny uczeń losował numerek z zagadką dotyczącą najbardziej znanych baśni i bajek.

Więcej…
 

Pokazy taneczne

Drukuj

26.10.2016r. w naszej szkole odbył się pokaz taneczny w wykonaniu uczniów zespołów tanecznych
 działających przy Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie.
Uczniowie pod opieką p. Doroty Więckowskiej przedstawili kolaż taneczny dla uczniów klas I - VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum. 

Więcej…
 

Koncert gitarowy

Drukuj

04.10.2016r. w naszej szkole odbył się koncert gitarowy w wykonaniu uczniów Studia Artystycznego dla Młodych Talentów z Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie.
Uczniowie Kornel Konopka i Jakub Zarzeczny pod opieką p. Macieja Langi przedstawili szereg kompozycji na gitarę dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. 

Więcej…
 

Grono Pedagogiczne 2016/17

Drukuj
Grono Pedagogiczne
 

Dzień Oświaty w gminie Gniewino

Drukuj
Prezentacja
 

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

Drukuj

Średnie klas

Lista wyróżnionych uczniów z klas IV-VI

Srednie klas

Lista wyróżnionych gimnazjalistów

 

 

PODWÓJNY SUKCES KOSTKOWA

Drukuj

 Uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie chętnie i często wyjeżdżają  na zajęcia leśne. Okazuje się, że taka postawa procentuje, gdyż  podczas Konkursu o Leśny Puchar zarówno szkoła podstawowa, jak i gimnazjum zdobyły I miejsce!
Konkurs, który odbył się 20.06.2016r., prowadzili leśniczy Nadleśnictwa Choczewo na terenie leśniczówki „Chabaziówka”.

Więcej…
 

Wycieczka do Władysławowa

Drukuj

W piątek 10 czerwca 2016 r., o godzinie 16.00, pod opieką naszych nauczycieli: pana Grzegorza Pukszty, pani Aleksandry Chojnackiej i pani Izabeli Kiełtyki, wyruszyliśmy na trzydniową wycieczkę do Władysławowa.

Więcej…
 

DZIEŃ JĘZYKOWY

Drukuj
Środa, 15 czerwca  upłynąła w naszej szkole pod znakiem Dnia Języków Obcych. Odbywająca się raz w roku impreza ma celu promowanie nauki języków obcych. Świętowanie Dnia Językowego rozpoczęliśmy od naszej szkolnej wersji programu X Factor. Cztery drużyny zaprezentowały się publiczności, wykonując piosenki w języku angielskim i japońskim.
Więcej…
 

Prezentacja prac decoupage'a

Drukuj

 

 

Pięciu uczniów z Kostkowa- finalistami etapu ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Baltie 2016

Drukuj

 Konkurs "Baltie 2016" to indywidualny międzynarodowy konkurs programowania w języku Baltie. Udział w konkursie polega na samodzielnym  rozwiązywaniu zadań algorytmicznych.

W całej Polsce  krajowe rywalizacje odbywały się za pośrednictwem Internetu 14 maja w tym samym czasie w 10 placówkach konkursowych, m.in. w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie Tomaszowie Mazowieckim, Nowym Sączu i Pruszczu Gdańskim.  (Onet o konkursie)
Wcześniej wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami w etapie domowym, a następnie szkolnym i wojewódzkim.  W etapie wojewódzkim wzięło udział 148 szkół z całej Polski. Naszą szkołe reprezentowało 8 uczniów, z których aż pięciu zakwalifikowało się do finałów ogólnopolskich.

Więcej…
 

Zaproszenie

Drukuj

W dniach: 05.05.2016r., 09.05.2016r. oraz 10.05.2016r. w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie odbędzie się Ewaluacja zewnętrzna.
Zapraszam i zachęcam Państwa - rodziców uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej funkcjonowania szkoły.
Kwestionariusze ankiet zostaną przekazane Państwu poprzez dzieci dnia 09.05.2016r.
Uzupełnione kwestionariusze ankiet proszę przekazać do szkoły dnia 10.05.2016r.

Z wyrazami szacunku
dyrektor szkoły Jacek Bagnecki

 

NASZE MISTRZYNIE

Drukuj

   

Dnia 12.05.2016r w Cetniewie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjum w LA. Nasze zawodniczki godnie reprezentowały Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie oraz gminę Gniewino zdobywając: w biegu na 1000m złoty medal – Aleksandra Dominik, która będzie reprezentowała powiat wejherowski na zawodach wojewódzkich w Chojnicach

Więcej…
 

DZIEŃ ZIEMI 2016

Drukuj

 

Nietypowo, bo 28 IV zamiast 22., w SZS w Kostkowie świętowano Dzień Ziemi. Zmiana terminu spowodowana była innymi, ważnymi uroczystościami, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
A w Dniu Ziemi chętnie biorą udział wszystkie klasy, jest to bowiem nie tylko okazja do przypomnienia, jak ważna jest nasza postawa wobec zasobów Ziemi, ale również podsumowanie całorocznego międzyklasowego maratonu eko- euro- regionalnego. Tym razem pod hasłem: „Wyprawa- poprawa”.

Więcej…
 

Kwiecień to Miesiąc Pamięci Narodowej.

Drukuj

Na ten czas zaplanowoano szereg wydarzeń, związanych przede wszystkim z Marszem Śmierci, a koordynowanych przez nauczycieli szkół w Kostkowie (p. Maria Dominik i p. Ewa Piotrowska) oraz w Gniewinie (p. Łukasz Krefta) we współpracy z p. Waldemarem Szczypiorem – dyrektorem CKSTiB. 

Więcej…
 


Strona 10 z 28