Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Srebro w finale.

Drukuj
Po znakomitych występach w mistrzostwach powiatu oraz półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Wiejskich Szkół Podstawowych uczniowie ze szkoły w Kostkowie w finale wywalczyli srebrny medal.
Więcej…
 

Projekt Erasmus+ "School Companies"

Drukuj

Wszystkie bieżące informacje w sprawie projektu Erasmus Plus "School Comapanies" są dostępna na stronie:

www.schoolcompanies.szskostkowo.pl 

ZAPRASZAMY!!

 

 

MOC z WIATRU...-mamy laureatów konkursu.

Drukuj
… to konkursowy temat zaproponowany i zrealizowany przez Grupę PGE Energia Odnawialna, a skierowany do uczniów szkół z terenu Gminy Gniewino i Gminy Krokowa. Mieli szansę wziąć w nim udział również uczniowie z Kostkowa. 
Więcej…
 

Koncert muzyki polskiej i patriotycznej

Drukuj

 Dnia 22 XI 2017 r. w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie gościli uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. W Wejherowie. W repertuarze solistów i orkiestry dętej znalazły się utwory kompozytorów polskich  oraz pieśni  legionowe, bowiem tematem spotkania był   „Koncert muzyki polskiej  i patriotycznej”.

 

Więcej…
 

Profilaktyka

Drukuj
W dniu 14.11.2017r. w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie odbył się Dzień Profilaktyki, w ramach którego zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu przemocy, cyberprzemocy i nasilającej się agresji wśród dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadził profilaktyk – przedstawiciel  firmy, "Kurtyna".
Więcej…
 

"Niećpa" 2017

Drukuj
 
 W dniu 24.11.2017r.  42 uczniów  z klas siódmych szkoły podstawowej  i klas  II – III gimnazjum wzięło udział w imprezie z cyklu ,,NIEĆPA’’ w Arenie Gdynia, zorganizowanej  przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii.
Więcej…
 

Obiady- grudzień 2017

Drukuj

OPŁATY: 

Kwota w miesiącu grudniu wynosi 52,50zł, wpłaty przyjmowane są w dniach 27.11-30.11.2017r. 

 

Dzień Niepodległości w Kostkowie

Drukuj
10 listopada obchodzono w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie Dzień Niepodległości. Uroczystość otworzyła inscenizacja słowno-muzyczna w wyko
naniu Dwunastej Drużyny Harcerskiej im. Armii Krajowej „Baszta”. Wielu uczniów ubrało się w biało-czerwone stroje i przypięło własnoręcznie przygotowane kotyliony w takich kolorach. Śpiewaliśmy pieśni legionowe, a w szkolnej stołówce można było zjeść pączka w biało-czerwonej polewie!
Więcej…
 

Spotkania z policjantem

Drukuj

 W dniu 07.11.2017r. odbyły się spotkania policjanta z uczniami klas „0”  i dziećmi z grup przedszkolnych. Tematem spotkań było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, jazdy na rowerze, skuterze. 

Więcej…
 

Loteria dla bezdomnych zwierząt.

Drukuj
29 października 2017r. odbyła się loteria fantowa i sprzedaż ciast. Cały dochód (1700 zł)   został przeznaczony na zakup specjalistycznej karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Jednocześnie prowadziłyśmy zbiórkę kocy, karm i innych darów potrzebnych zwierzętom .
Więcej…
 

Spotkanie z rodziacami poświęcone cyberprzemocy

Drukuj

 W dniu 27.09.2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie  z rodzicami, na którym  Dzielnicowy Pan Łukasz Wołoszynek przedstawił zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z internetu. 

Więcej…
 

Konkurs-energia wiatru

Drukuj

Konkurs wiedzy 


Konkurs plastyczny
 

Zwycięstwo w półfinałach wojewódzkich

Drukuj
sport
W dniu 23.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Cewicach odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zespół z Kostowa wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet bramki i zagra w Finałach Wojewódzkich w Przechlewie. 
Więcej…
 

ZŁOTE DZIEWCZYNY Z KOSTKOWA

Drukuj
Dnia 23.10.2017 r w SP n r6 w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Brało w nich udział siedem drużyn, które wcześniej zdobyły pierwsze miejsca podczas turnieju na szczeblu gminnym bądź miejskim. Były to następujące zespoły: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie i Kostkowo. Gra odbyła się w dwóch grupach, w grupie A grały: Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie, natomiast w grupie B: Rumia, Reda i Kostkowo. Wychodziły z grupy po dwie najlepsze drużny, by następnie rozegrać mecze o grę o brąz bądź o złoto. Nasza drużyna wyszła z grupy na pierwszym miejscu nie przegrywając żadnego meczu.
Więcej…
 

Wycieczka klas 6b i 2bG do Jumpcity w Rumii

Drukuj
wycieczki
W dniu 20 października  wzięliśmy  udział  w wyjątkowych zajęciach wychowania fizycznego w parku trampolin Jumpcity w Rumii. Wspaniale się tam bawiliśmy! Potem pojechaliśmy do  restauracji McDonald's  i KFC. 
Więcej…
 

Złoto w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt

Drukuj
Dnia 19 10 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt szkoły podstawowej. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn m.in. z Rumi, Redy czy Wejherowa. Złoty medal czyli 1 miejsce wywalczyły uczennice ze szkoły w Kostkowie 
Więcej…
 


Strona 10 z 32