Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Pięciu naszych uczniów finalistami wojewódzkimi konkursu Potyczki z Komputerem

Drukuj

Potyczki z komputerem 2017 to 7 edycja konkursu programistycznego dla szkół podstawowych i gimnazjów województwa pomorskiego, organizowanego przez firmę Intel Technology Poland przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Gdańsku. 

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań algorytmiką i technologią informatyczną oraz popularyzowanie programowania wśród uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Konkurs odbył się w trzech etapach szkolnym, powiatowym i finale wojewódzkim. 25 marca po etapie powiatowym   pięciu naszych uczniów, którzy zajęli 4 i 6 miejsce w powiecie wejherowskim  w kategorii klas IV-VI ( Antonia Niepomnik i Mikołaj Pukszta z kl. Vb) oraz  trzy pierwsze miejsca w powiecie wejherowskim w kategorii gimnazjum  ( Hubert Niepomnik z kl. Ia, Zuzanna Szur z kl. Ia i Patryk Rohde z kl.IIb) awansowało do finału.

Więcej…
 

Manewry Techniczno Obronne -III miejsce dla Kostkowa

Drukuj

  W dniach 9-11 czerwca odbyły się Manewry Techniczno-Obronne harcerzy. Drużyna z Kostkowa wykazała się wysoką sprawnością i dużą wiedzą. Zdobyła puchar za III miejsce. Gratulujemy!!

Więcej…
 

Bieg majowy.

Drukuj

Dnia 31 05 2017 r po raz kolejny odbył się 9 już Bieg Majowy w Kostkowie.

W imprezie wzięło udział ok 100 dzieci w następujących kategoriach : 0 -1 SP; 2-3 SP oraz 4-6 SP z wyszczególnieniem dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 

Baltie 2017- wyniki etapu wojewódzkiego- kwalifikacje do finału

Drukuj

baltiew19 maja 2017 r. nasi uczniowie uczestniczyli w etapie wojewódzkim Międzynarodowego Konkursu Programistycznego - Baltie 2017 w Szkole Podstawowej w Baninie.

Więcej…
 

Obiady-czerwiec

Drukuj

OPŁATY:

Płatność za obiady w miesiącu czerwcu wynosi 42 zł. Nr konta, na który należy przelewać pieniądze to: 05 8350 0004 4200 7797 2000 0080, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty za miesiąc czerwiec przyjmowane są też u Intendenta w dniach 25.05 - 31.05.2017 r.

 

 

Wszędzie dobrze, ale na Kaszubach najlepiej

Drukuj

 

W sobotę 13 maja 2017 r. w godzinach 12:00 – 16:00 na terenie Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie odbył się XII Festyn Rodzinny pod hasłem: „Wszędzie dobrze, ale na Kaszubach najlepiej”. Uczestników do zabawy zachęcał p. Rafał Bojke. Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród całych rodzin!

 

Więcej…
 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Nadleśnictwie Choczewo

Drukuj

 

Uczniowie kostkowskiej szkoły otrzymali zaproszenie do udziału w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w Nadleśnictwie Choczewo”.
 Wyruszyliśmy więc (klasa 6a i 5b SP) 19 maja do lasu w okolicach Białogóry na spotkaniez leśniczymi.

Więcej…
 

DZIEŃ JĘZYKOWY

Drukuj
W czwartek 11 maja w ramach Dnia językowego na korytarzach szkolnych pojawiło się mnóstwo zwrotów w językach angielskim i niemieckim. Uczniowie bardzo trafnie dopasowali zwroty czasownikowe i idiomy do sytuacji i gabinetów szkolnych.
   Zaangażowali się również w przygotowanie stoisk językowych, na których zawisły kolorowe plakaty, a na stołach przedstawiono liczne książki i przedmioty związane z Wielką Brytanią i Niemcami. 
Więcej…
 

Gminny Dzień Pamięci Ofiar Marszu Śmierci

Drukuj

26.04.2017 r. uczniowie klas VI B i II B gimnazjum pod opieką p. Aleksandry Potrykus – Boyke i p. Ewy Piotrowskiej uporządkowali cmentarz w Rybnie. 28.04.2017 r. miał tu miejsce kulminacyjny punkt  Gminnego Dnia Pamięci Ofiar Marszu Śmierci.

Więcej…
 

Wycieczka klas V

Drukuj

WarszawaRelacja z wycieczki do Warszawy.

Więcej…
 

Obiady-maj

Drukuj

OPŁATY:

Płatność za obiady w miesiącu maj wynosi 63 zł. Nr konta, na który należy przelewać pieniądze to: 05 8350 0004 4200 7797 2000 0080, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty za miesiąc maj przyjmowane są też u Intendenta w dniach 24.04 - 28.04.2017 r.

 

 

„Posadź las z leśnikiem!”

Drukuj
Na takie zaproszenie odpowiedziało pozytywnie wiele osób i instytucji, a wśród nich gimnazjaliści z Kostkowa.
Na specjalnie przygotowanym poletku między Piaśnicą Małą a Kąpinem 4 kwietnia uczniowie klas 2b i 2c Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie z nauczycielkami: panią Aleksandrą Nowakowską i panią Arletą Rohde sadzili las.
Więcej…
 

Serdeczne podziękowanie za udział w akcji "Góra Grosza"

Drukuj
Dziękujemy naszym Uczniom i ich Rodzicom za udział  w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza", organizowanej przez Towarzystwo "Nasz Dom", pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. 
Więcej…
 

Spotkanie uczestników projektu "School Companies" w Rumunii

Drukuj

W dniach 03-07 kwietnia 2017 r. reprezentaci naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do Rumunii (Iasi) w ramach projektu "School Companies" (Erasmus+). Byliśmy goszczeni przez uczniów Colegiul Agricol si de Industrie Alimentara "Vasile Adamachi". 

Więcej…
 

Wycieczka do Chmielna

Drukuj

Uczniowie, którzy uczestniczą w lekcjach języka kaszubskiego wyjechali na bezpłatną wycieczkę do Chmielna - serca Kaszub. 31 marca trzydziestu uczniów pod opieką p.Iwony Michalak, p.Aleksandry Chojnackiej i p.Grzegorza Pukszty wyruszyło spod szkoły do Kartuz. Tutaj mieliśmy możliwość zwiedzenia Muzeum Kaszubskiego im. Franciszka Tredera.

Więcej…
 

GODZINA DLA ZIEMI 2017

Drukuj
Międzynarodowa Fundacja WWF zaproponowała, by jak co roku w sobotę pod koniec marca (tym razem 25 III) w godzinach 20.30- 21.30 wyłączyć niepotrzebne odbiorniki prądu, zużywając w ten sposób jak najmniejszą ilość energii. W rzeczywistości akcja ma na celu pokazanie naszej solidarności z Ziemią i organizmami na niej żyjącymi oraz uświadomienie naszego wpływu na ich jakość życia.
Więcej…
 


Strona 10 z 31