Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

Maksymalne wyniki na egzaminach i sprawdzianach naszych uczniów

Drukuj

Ośmiu uczniów z naszej szkoły osiągnęło maksymalne wyniki z poszczególnych części egzaminu gimnazjalnego lub sprawdzianu szóstoklasistów.

 • Martyna Romanek  3aG  100% wynik z zakresu matematyki i 100% z zakresu języka angielskiego poziom podstawowy
 • Sabina Tałajko  3aG 100 % wynik z zakresu niemieckiego poziom podstawowy
 • Honorata Styn  3bG  100% z zakresu języka angielskiego poziom podstawowy
 • Kacper Smorawiński 3aG 100% z zakresu języka angielskiego poziom podstawowy
 • Monika Szur 6bSP 100% z zakresu j. polskiego i 100% z zakresu  j. angielskiego
 • Weronika Szur 6bSP 100% z zakresu j. angielskiego
 • Patryk Rohda 6bSP 100% wynik z zakresu matematyki
 • Patryk Kurpet 6bSP -100% wynik z zakresu matematyki

GRATULUJEMY!!!!

 

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Drukuj

 

Gratulujemy uczniom i nauczycielom wysokich wyników w części przyrodniczo-matematycznej egzaminu gimnazjalnego. ...
Więcej…
 

Wyróżnienia w szkole podstawowej w roku 2014/15

Drukuj

Wyróżniający się uczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej

Więcej…
 

Wyróżnienia w gimnazjum w roku szk. 2014/2015

Drukuj

Uczniowie klas I-III Gimnazjum wyróżnieni z najwyższą średnią w roku szkolnego 2014/2015

Więcej…
 

Wyniki Finału Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2015

Drukuj

Baltie

Sześciu uczniów Szkoły Podstawowej w Kostkowie  w czołowych  dziesiątkach kat. A i B uczestników z województwa pomorskiego Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2015  .

Więcej…
 

Świadomie o atomie

Drukuj
23 czerwca 2015 r. w szkole podstawowej w Wierzchucinie  PGE EJ 1 rozstrzygnęła konkurs na najlepsze prace plastyczne i multimedialne dotyczące produkcji energii z atomu. Konkurs został zorganizowany w ramach programu „Świadomie o Atomie”, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematyką energii jądrowej wśród uczniów szkół w gminach lokalizacyjnych. Do konkursu zgłoszono ponad 100 wyjątkowych projektów, które przygotowali uczniowie z 13 szkół z gmin Krokowa, Gniewino i Choczewo. Były wśród nich prace plastyczne, przestrzenne modele i makiety, a także krótkie filmy.
Więcej…
 

BRĄZ DLA OLI DOMINIK.

Drukuj

   

 Dnia 20.06.2015r odbył się XXI Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych ,na którym nasza uczennica Aleksandra Dominik podopieczna pani Ewy Nowotarskiej zdobyła IIIm w biegu na 600m.GRATULACJE!!!!

Więcej…
 

Laur Samorządności 2015

Drukuj
    Dnia 15.06.2015r  w GOTiS w Gniewinie w sali kinowej odbył się „Laur Samorządności 2015”. Uczestniczyło w nim 10 zawodników. 5 gimnazjalistów z SZS w Gniewinie oraz 5 gimnazjalistów z naszego gimnazjum. W pierwszej turze uczestnicy musieli odpowiedzieć na 50 pytań po 5 każdy.
Więcej…
 

VII BIEG MAJOWY

Drukuj

  

  Dnia 09.06.2015r odbył się już VII Bieg Majowy zorganizowany przez SZS w Kostkowie dla dzieci0-VI SP. Bieg odbył się w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Trasa biegu była dostosowana do poszczególnych grup wiekowych.

Więcej…
 

Złota Ola z Kostkowa

Drukuj
LO Dnia 16.06.2015r odbyła się VII Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna „Dysk Pomorski 2015”. Nasza uczennica Aleksandra Dominik w biegu na 600m zajęła I miejsce zdobywając złoty medal. Do zawodów Olę przygotowała pani Ewa Nowotarska. Gratulujemy.
Więcej…
 

Programiści z Kostkowa w Międzynarodowym Finale.

Drukuj

BaltieSiedmiu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kostkowie zostało finalistami Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2015. W konkursie brało udział 9220 z 4 państw, z czego do ścisłego finału zakwalifikowało się 277 uczniów i studentów.

Od kilku lat grupa  uzdolnionych  uczniów  z  klas III-V Szkoły Podstawowej z Kostkowa rozwija umiejętności z zakresu programowania w ramach dodatkowych zajęć  komputerowych prowadzonym przez panią Alicję Niepomnik.

Więcej…
 

Gminne Zawody Pływackie klas III SP

Drukuj

 sport

Dnia 20.05.2015r na basenie w Gniewinie odbyły się Gminne Zawody Pływackie klas III SP. W rywalizacji sportowej brali udział uczniowie klas trzecich z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie i z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gniewinie. Do pokonania mieli 25m obojętnie jakim stylem, a ci którzy nie czuli się pewnie płynąc samodzielnie mieli możliwość przepłynięcia 25m z deską.

Więcej…
 

Gimnazjaliści z Kostkowa najlepsi w Turnieju Piłkarskim w Kosakowie!

Drukuj

 sport

Dnia 30 kwietnia 2015r. w nowo otwartej hali widowiskowo-sportowej w Kosakowie odbył się Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach brali udział gimnazjaliści ze szkół w Mrzezinie, Pucku, Kostkowa i Kosakowa. Reprezentanci Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie zostali zwycięzcami turnieju!!!!!!

Więcej…
 

„Turysto! Szanuj środowisko” …

Drukuj


dzien ziemi… to hasło tegorocznego szkolnego DNIA ZIEMI. „Zapożyczamy” je co roku od akcji Sprzątanie Świata odbywającej się we wrześniu i rozpoczynającej nasze całoroczne działania ekologiczne.
 Uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej i 1-3 Gimnazjum, konkurując w swoich kategoriach wiekowych wykonywali wiele zadań, mających na celu zwiększenie świadomości o problemach ochrony środowiska przyrodniczego, jak i rzeczywistą, aktywną pracę nad pozytywnymi zmianami w środowisku lokalnym.

Więcej…
 

Dziewczęta z Kostkowa na podium!!!

Drukuj

 Czworboj

 Dnia 18.05.2015r na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt. Na konkurencje czwórboju lekkoatletycznego składają się: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600m. Drużynę reprezentowało 6 zawodniczek z jednej szkoły.

Więcej…
 

Nauczyciele Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie najlepszymi siatkarzami w Powiecie Wejherowskim.

Drukuj

 W piątek 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Siatkówce. W zawodach startowali reprezentanci z Zespołu Nr 4 w Wejherowie (Samochodówka), Zespołu Nr 2 w Wejherowie (Elektryk), Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie, Gimnazjum w Luzinie oraz Gimnazjum Nr 1 w Wejherowie .

Więcej…
 


Strona 10 z 26