Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

Rozstrzygnięcie konkursu „MERRY CHRISTMAS”

Drukuj

W dniu 22 grudnia 2015 został rozstrzygnięty konkurs na najlepszą kartkę bożonarodzeniową „MERRY CHRISTMAS” z życzeniami w języku angielskim. Konkurs skierowany był do uczniów klas: IV-VI oraz I-III gimnazjum.

Więcej…
 

Nasi nauczyciele Mistrzami Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju.

Drukuj

 unihokej

Dnia 15 stycznia 2016 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Nauczycieli. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: Samochodówka, Elektryk, Ósemka, Gimnazjum Nr 1, Łęczyce oraz Kostkowo.

Więcej…
 

Konkurs z języka angielskiego.

Drukuj
W szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla klas II-III SP pt. I like winter!  Uczniowie wykonali piękne prace plastyczne dotyczące tematyki zimowej - na pracach umieścili słówka angielskie, które opisywały charakterystyczne przedmioty związane z zimą.
Więcej…
 

SUKCES SZCZYPIORNISTEK Z KOSTKOWA

Drukuj

    

 30 listopada 2015r na Sali sportowej w Samorządowym Gimnazjum w Choczewie odbył się Turniej Andrzejkowy w Piłce Ręcznej dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum. Wzięły w nim udział trzy drużyny : SG z Wierzchucina, SG z Choczewa i SG z Kostkowa. System rozgrywek  „każdy z każdym”i poziom gry był wysoki.

Więcej…
 

Dzień Niepodległości w Kostkowie

Drukuj

 

 Dzień Niepodległości w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie przebiegał w sposób niezwykły. W szkole dominowały barwy narodowe. Wielu uczniów ubrało się w biało-czerwone stroje lub przypięło kotyliony w takich kolorach. Wszyscy śpiewali pieśni legionowe. Nawet Panie ze szkolnej stołówki zaproponowały w tym dniu kompozycję kulinarną w kolorach bieli i czerwieni.

Więcej…
 

WICEMISTRZYNIE POWIATU Z KOSTKOWA

Drukuj

  Dnia 06.11.2015r w SP nr6 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gimnazjum w Unihokeju dziewcząt. Reprezentacja Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie po zwycięstwie w gminnych eliminacjach reprezentowała naszą gminę na zawodach.

Więcej…
 

Wybory parlamentarne "Młodzi głosują"

Drukuj

wyboryDnia 19 października 2015 r. (piątek) odbyły się w naszej szkole wybory parlamentarne w ramach akcji „Młodzi głosują” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Udział  w wyborach wzięły klasy I-III gimnazjum. W skład Komisji Wyborczej weszli - Dominika Selonka, Anna Wieczorek, Dorota Kurpet, Wiktoria Jabłońska i Maciej Szela. Wszystko działo się pod opiekuńczym okiem p. Ewy Piotrowskiej.

Więcej…
 

Porządkowanie cmentarza w Rybnie

Drukuj

Podtrzymując wieloletnią tradycję SZS w Kostkowie, braliśmy udział w sprzątaniu Cmentarza w Rybnie. Jest to dla naszej społeczności bardzo ważne miejsce. Spoczywają tu szczątki więźniów KL Stutthof zamordowanych podczas „Marszu Śmieci”. 28 października bieżącego roku w porządkowaniu nekropolii wzięli udział uczniowie klas 5a i 5b szkoły podstawowej oraz klasy 1B gimnazjum pod opieką wychowawców (p. Karoliny Pyczka, p. Ewa Piotrowska i p. Aleksandra Potrykus-Boyke).

Więcej…
 

„Cała Polska czyta dzieciom”

Drukuj

26 października br. uczniowie klasy 6B: Amelia Bork, Julia Meyer i Dawid Styn odwiedzili swoich młodszych kolegów i koleżanki z klasy 0a i 0b. Szóstoklasiści przeczytali bajkę Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem?”. Po uważnym wysłuchaniu bajki uczniowie zerówek mieli pokolorować portret Wojtka – strażaka. Prace uczniów można podziwiać na holu szkoły.

Więcej…
 

Brąz dla Kostkowa

Drukuj

 sport  

Dnia 07.10.2015r w Redzie na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu  w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m, na których nasze gimnazjalistki zdobyły brązowy medal zajmując wysokie III miejsce.

Więcej…
 

„Wyprawa- poprawa” kostkowskich uczniów.

Drukuj

Z propozycji Fundacji Nasza Ziemia szkoły korzystają od lat. Również Zespół Szkół w Kostkowie włącza się w akcje prowadzone pod patronatem tej fundacji.  Co roku więc, uzbrojeni w worki, rękawice i dobre chęci, wyruszaliśmy, by Sprzątać Świat. Zawężony do terenu własnych miejscowości, ale jednak kawałek świata...

Więcej…
 

Maksymalne wyniki na egzaminach i sprawdzianach naszych uczniów

Drukuj

Ośmiu uczniów z naszej szkoły osiągnęło maksymalne wyniki z poszczególnych części egzaminu gimnazjalnego lub sprawdzianu szóstoklasistów.

 • Martyna Romanek  3aG  100% wynik z zakresu matematyki i 100% z zakresu języka angielskiego poziom podstawowy
 • Sabina Tałajko  3aG 100 % wynik z zakresu niemieckiego poziom podstawowy
 • Honorata Styn  3bG  100% z zakresu języka angielskiego poziom podstawowy
 • Kacper Smorawiński 3aG 100% z zakresu języka angielskiego poziom podstawowy
 • Monika Szur 6bSP 100% z zakresu j. polskiego i 100% z zakresu  j. angielskiego
 • Weronika Szur 6bSP 100% z zakresu j. angielskiego
 • Patryk Rohda 6bSP 100% wynik z zakresu matematyki
 • Patryk Kurpet 6bSP -100% wynik z zakresu matematyki

GRATULUJEMY!!!!

 

 

Wyróżnienia w szkole podstawowej w roku 2014/15

Drukuj

Wyróżniający się uczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej

Więcej…
 

Rozpoczecie roku szkolnego 2015/16

Drukuj

Informacja dotyczaca rozpoczęcia roku szkolnego 2015/16

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Drukuj

 

Gratulujemy uczniom i nauczycielom wysokich wyników w części przyrodniczo-matematycznej egzaminu gimnazjalnego. ...
Więcej…
 

Wyróżnienia w gimnazjum w roku szk. 2014/2015

Drukuj

Uczniowie klas I-III Gimnazjum wyróżnieni z najwyższą średnią w roku szkolnego 2014/2015

Więcej…
 


Strona 10 z 26