Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

DZIEŃ JĘZYKOWY

Drukuj
Środa, 15 czerwca  upłynąła w naszej szkole pod znakiem Dnia Języków Obcych. Odbywająca się raz w roku impreza ma celu promowanie nauki języków obcych. Świętowanie Dnia Językowego rozpoczęliśmy od naszej szkolnej wersji programu X Factor. Cztery drużyny zaprezentowały się publiczności, wykonując piosenki w języku angielskim i japońskim.
Więcej…
 

Prezentacja prac decoupage'a

Drukuj

 

 

NASZE MISTRZYNIE

Drukuj

   

Dnia 12.05.2016r w Cetniewie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjum w LA. Nasze zawodniczki godnie reprezentowały Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie oraz gminę Gniewino zdobywając: w biegu na 1000m złoty medal – Aleksandra Dominik, która będzie reprezentowała powiat wejherowski na zawodach wojewódzkich w Chojnicach

Więcej…
 

Pięciu uczniów z Kostkowa- finalistami etapu ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Baltie 2016

Drukuj

 Konkurs "Baltie 2016" to indywidualny międzynarodowy konkurs programowania w języku Baltie. Udział w konkursie polega na samodzielnym  rozwiązywaniu zadań algorytmicznych.

W całej Polsce  krajowe rywalizacje odbywały się za pośrednictwem Internetu 14 maja w tym samym czasie w 10 placówkach konkursowych, m.in. w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie Tomaszowie Mazowieckim, Nowym Sączu i Pruszczu Gdańskim.  (Onet o konkursie)
Wcześniej wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami w etapie domowym, a następnie szkolnym i wojewódzkim.  W etapie wojewódzkim wzięło udział 148 szkół z całej Polski. Naszą szkołe reprezentowało 8 uczniów, z których aż pięciu zakwalifikowało się do finałów ogólnopolskich.

Więcej…
 

DZIEŃ ZIEMI 2016

Drukuj

 

Nietypowo, bo 28 IV zamiast 22., w SZS w Kostkowie świętowano Dzień Ziemi. Zmiana terminu spowodowana była innymi, ważnymi uroczystościami, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
A w Dniu Ziemi chętnie biorą udział wszystkie klasy, jest to bowiem nie tylko okazja do przypomnienia, jak ważna jest nasza postawa wobec zasobów Ziemi, ale również podsumowanie całorocznego międzyklasowego maratonu eko- euro- regionalnego. Tym razem pod hasłem: „Wyprawa- poprawa”.

Więcej…
 

Zaproszenie

Drukuj

W dniach: 05.05.2016r., 09.05.2016r. oraz 10.05.2016r. w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie odbędzie się Ewaluacja zewnętrzna.
Zapraszam i zachęcam Państwa - rodziców uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej funkcjonowania szkoły.
Kwestionariusze ankiet zostaną przekazane Państwu poprzez dzieci dnia 09.05.2016r.
Uzupełnione kwestionariusze ankiet proszę przekazać do szkoły dnia 10.05.2016r.

Z wyrazami szacunku
dyrektor szkoły Jacek Bagnecki

 

Kwiecień to Miesiąc Pamięci Narodowej.

Drukuj

Na ten czas zaplanowoano szereg wydarzeń, związanych przede wszystkim z Marszem Śmierci, a koordynowanych przez nauczycieli szkół w Kostkowie (p. Maria Dominik i p. Ewa Piotrowska) oraz w Gniewinie (p. Łukasz Krefta) we współpracy z p. Waldemarem Szczypiorem – dyrektorem CKSTiB. 

Więcej…
 

Uczniowie klas 1 SP wstąpiły w szeregi czytelników naszej biblioteki

Drukuj

bibliotekaNa początku kwietnia br. uczniów klas pierwszych uroczyście pasowano na nowych czytelników szkolnej biblioteki.
Wraz ze swoimi Paniami stawili się w bibliotece, która z tej okazji została przystrojona w plakaty witające pierwszaków oraz balony. Nowi czytelnicy poznali regulamin biblioteki oraz zasady wypożyczania i szanowania książek.

Więcej…
 

Sadzenie lasu

Drukuj

"100 milionów drzew do roku 2017"- pod takim hasłem Nadleśnictwo Wejherowo promuje akcję sadzenia drzew. Nasza szkoła została również do
udziału w niej zaproszona. W piątek 08.04.2016 nasi reprezentanci, klasa 2a wyruszyli, by sadzić małe dęby.

Więcej…
 

Dwa złote medale dla Kostkowa

Drukuj

     BIEGI

Dnia 07.04.2016r na boisku MOSiR w Redzie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnym Biegu Przełajowym w różnych kategoriach. W kategorii gimnazjum dziewczęta z licencją w biegu na 1000m na pierwszym miejscu przybiegła nasza uczennica Aleksandra Dominik zdobywając złoty medal .

Więcej…
 

Wysokie lokaty w konkursie programistycznym "Pomorski Czarodziej"

Drukuj

IntelWe listopadzie na stronach Pomorskiego Kuratorium Oświaty ogłoszono rozpoczęcie konkursu programistyczego "Pomorski Czarodziej"  Współorganizatorem konkursu była firma Intel Technology Poland, oddział Gdańsk. Konkurs został objęty honorowym patronatem  Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Po etapie szkolnym i powiatowym do finałów wojewódzkich awansowali Zuzanna Szur i Hubert Niepomnik uczniowie klasy VI a 

Więcej…
   

Rozstrzygnięcie konkursu „MERRY CHRISTMAS”

Drukuj

W dniu 22 grudnia 2015 został rozstrzygnięty konkurs na najlepszą kartkę bożonarodzeniową „MERRY CHRISTMAS” z życzeniami w języku angielskim. Konkurs skierowany był do uczniów klas: IV-VI oraz I-III gimnazjum.

Więcej…
 

Rekrutacja 2016/17

Drukuj

SZKOŁA PODSTAWOWA: 

INFORMACJA DLA RODZICÓW
o naborze do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 
w Samorządowej Szkole Poodstawowej w Kostkowie w roku szkolnym 2016/2017.

Karta Zgłoszenia do Odziałów Przedszkolnych i Klasy I na rok 2016/2017 w formacie pdf>>>

 

Projekt edukacyjny: Zanieczyszczenie wody

Drukuj

Prezentacja obserwacji  dokonanych w ramach projektu edukacyjnego przez Dawida  Selonka, Adama Domarus, Sebastiana Wróblewskiego, Łukasza Hebel  pod opieką Pani Joanny Kowalewskiej.

prezentacja
 

Nasi nauczyciele Mistrzami Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju.

Drukuj

 unihokej

Dnia 15 stycznia 2016 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Nauczycieli. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: Samochodówka, Elektryk, Ósemka, Gimnazjum Nr 1, Łęczyce oraz Kostkowo.

Więcej…
 


Strona 10 z 27