Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

Dzień Niepodległości w Kostkowie

Drukuj
10 listopada obchodzono w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie Dzień Niepodległości. Uroczystość otworzyła inscenizacja słowno-muzyczna w wyko
naniu Dwunastej Drużyny Harcerskiej im. Armii Krajowej „Baszta”. Wielu uczniów ubrało się w biało-czerwone stroje i przypięło własnoręcznie przygotowane kotyliony w takich kolorach. Śpiewaliśmy pieśni legionowe, a w szkolnej stołówce można było zjeść pączka w biało-czerwonej polewie!
Więcej…
 

Spotkania z policjantem

Drukuj

 W dniu 07.11.2017r. odbyły się spotkania policjanta z uczniami klas „0”  i dziećmi z grup przedszkolnych. Tematem spotkań było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, jazdy na rowerze, skuterze. 

Więcej…
 

Loteria dla bezdomnych zwierząt.

Drukuj
29 października 2017r. odbyła się loteria fantowa i sprzedaż ciast. Cały dochód (1700 zł)   został przeznaczony na zakup specjalistycznej karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Jednocześnie prowadziłyśmy zbiórkę kocy, karm i innych darów potrzebnych zwierzętom .
Więcej…
 

Spotkanie z rodziacami poświęcone cyberprzemocy

Drukuj

 W dniu 27.09.2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie  z rodzicami, na którym  Dzielnicowy Pan Łukasz Wołoszynek przedstawił zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z internetu. 

Więcej…
 

ZŁOTE DZIEWCZYNY Z KOSTKOWA

Drukuj
Dnia 23.10.2017 r w SP n r6 w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Brało w nich udział siedem drużyn, które wcześniej zdobyły pierwsze miejsca podczas turnieju na szczeblu gminnym bądź miejskim. Były to następujące zespoły: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie i Kostkowo. Gra odbyła się w dwóch grupach, w grupie A grały: Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Bożepole Wielkie, natomiast w grupie B: Rumia, Reda i Kostkowo. Wychodziły z grupy po dwie najlepsze drużny, by następnie rozegrać mecze o grę o brąz bądź o złoto. Nasza drużyna wyszła z grupy na pierwszym miejscu nie przegrywając żadnego meczu.
Więcej…
 

Konkurs-energia wiatru

Drukuj

Konkurs wiedzy 


Konkurs plastyczny
 

Wycieczka klas 6b i 2bG do Jumpcity w Rumii

Drukuj
wycieczki
W dniu 20 października  wzięliśmy  udział  w wyjątkowych zajęciach wychowania fizycznego w parku trampolin Jumpcity w Rumii. Wspaniale się tam bawiliśmy! Potem pojechaliśmy do  restauracji McDonald's  i KFC. 
Więcej…
 

Zwycięstwo w półfinałach wojewódzkich

Drukuj
sport
W dniu 23.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Cewicach odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zespół z Kostowa wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet bramki i zagra w Finałach Wojewódzkich w Przechlewie. 
Więcej…
 

Złoto w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt

Drukuj
Dnia 19 10 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju dziewcząt szkoły podstawowej. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn m.in. z Rumi, Redy czy Wejherowa. Złoty medal czyli 1 miejsce wywalczyły uczennice ze szkoły w Kostkowie 
Więcej…
 

Obiady-listopad 2017

Drukuj

OPŁATY: 

Kwota za miesiąc listopad wynosi 70zł, wpłaty przyjmowane są w dniach 23.10 - 31.10.2017r

 

Złoto dla Kostkowa w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich

Drukuj
  
W dniu 10.10.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Lini odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 18.10.2017 roku w  Cewicach. W rywalizacji wzięło udział ponad 60 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Samorządowa Szkoła Podstawowa z Kostkowa. 
Więcej…
 

Obiady październik

Drukuj

OPŁATY:

Płatność za obiady w miesiącu październiku wynosi 77,00 zł. Nr konta, na który należy przelewać pieniądze to: 05 8350 0004 4200 7797 2000 0080, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty za miesiąc październik przyjmowane są też u Intendenta 25 do 30 września 2017 r.

 

1września na Westerplatte

Drukuj

 

1 września 2017 r. o godzinie 2.30, czyli w środku nocy, wyruszyliśmy z Kostkowa na Westerplatte, by wziąć udział w obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W skład naszej delegacji weszli uczniowie klas 6B, 7A i 7B z opiekunkami (p. Joanna Kowalewska, p. Karolina Pyczka, p. Maja Stanisz, p. Ewa Piotrowska) oraz 12 Drużyna Harcerska im. AK Baszta z druhną Beatą Bujak.

Więcej…
 

Koncert - Muzyka Gór

Drukuj
 Dnia 22  września, na terenie naszej szkoły odbyły się  koncerty dla uczniów kla IV-VII Sp i gimnazjalistów  zatytułowane „Muzyka Gór”.
Więcej…
 

Nabór do drużyny harcerskiej

Drukuj
 

Obiady- wrzesień

Drukuj

OPŁATY:

Płatność za obiady w miesiącu wrześniu wynosi 52,50 zł. Nr konta, na który należy przelewać pieniądze to: 05 8350 0004 4200 7797 2000 0080, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty za miesiąc wrzesień przyjmowane są też u Intendenta do 10 września 2017 r.

 


Strona 9 z 31