Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie

Wysokie lokaty w konkursie programistycznym "Pomorski Czarodziej"

Drukuj

IntelWe listopadzie na stronach Pomorskiego Kuratorium Oświaty ogłoszono rozpoczęcie konkursu programistyczego "Pomorski Czarodziej"  Współorganizatorem konkursu była firma Intel Technology Poland, oddział Gdańsk. Konkurs został objęty honorowym patronatem  Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Po etapie szkolnym i powiatowym do finałów wojewódzkich awansowali Zuzanna Szur i Hubert Niepomnik uczniowie klasy VI a 

Więcej…
 

Rekrutacja 2016/17

Drukuj

SZKOŁA PODSTAWOWA: 

INFORMACJA DLA RODZICÓW
o naborze do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 
w Samorządowej Szkole Poodstawowej w Kostkowie w roku szkolnym 2016/2017.

Karta Zgłoszenia do Odziałów Przedszkolnych i Klasy I na rok 2016/2017 w formacie pdf>>>

 

Projekt edukacyjny: Zanieczyszczenie wody

Drukuj

Prezentacja obserwacji  dokonanych w ramach projektu edukacyjnego przez Dawida  Selonka, Adama Domarus, Sebastiana Wróblewskiego, Łukasza Hebel  pod opieką Pani Joanny Kowalewskiej.

prezentacja
 

Rozstrzygnięcie konkursu „MERRY CHRISTMAS”

Drukuj

W dniu 22 grudnia 2015 został rozstrzygnięty konkurs na najlepszą kartkę bożonarodzeniową „MERRY CHRISTMAS” z życzeniami w języku angielskim. Konkurs skierowany był do uczniów klas: IV-VI oraz I-III gimnazjum.

Więcej…
 

Nasi nauczyciele Mistrzami Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju.

Drukuj

 unihokej

Dnia 15 stycznia 2016 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Nauczycieli. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: Samochodówka, Elektryk, Ósemka, Gimnazjum Nr 1, Łęczyce oraz Kostkowo.

Więcej…
 

Konkurs z języka angielskiego.

Drukuj
W szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla klas II-III SP pt. I like winter!  Uczniowie wykonali piękne prace plastyczne dotyczące tematyki zimowej - na pracach umieścili słówka angielskie, które opisywały charakterystyczne przedmioty związane z zimą.
Więcej…
 

SUKCES SZCZYPIORNISTEK Z KOSTKOWA

Drukuj

    

 30 listopada 2015r na Sali sportowej w Samorządowym Gimnazjum w Choczewie odbył się Turniej Andrzejkowy w Piłce Ręcznej dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum. Wzięły w nim udział trzy drużyny : SG z Wierzchucina, SG z Choczewa i SG z Kostkowa. System rozgrywek  „każdy z każdym”i poziom gry był wysoki.

Więcej…
 

Dzień Niepodległości w Kostkowie

Drukuj

 

 Dzień Niepodległości w Samorządowym Zespole Szkół w Kostkowie przebiegał w sposób niezwykły. W szkole dominowały barwy narodowe. Wielu uczniów ubrało się w biało-czerwone stroje lub przypięło kotyliony w takich kolorach. Wszyscy śpiewali pieśni legionowe. Nawet Panie ze szkolnej stołówki zaproponowały w tym dniu kompozycję kulinarną w kolorach bieli i czerwieni.

Więcej…
 

WICEMISTRZYNIE POWIATU Z KOSTKOWA

Drukuj

  Dnia 06.11.2015r w SP nr6 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gimnazjum w Unihokeju dziewcząt. Reprezentacja Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie po zwycięstwie w gminnych eliminacjach reprezentowała naszą gminę na zawodach.

Więcej…
 

Wybory parlamentarne "Młodzi głosują"

Drukuj

wyboryDnia 19 października 2015 r. (piątek) odbyły się w naszej szkole wybory parlamentarne w ramach akcji „Młodzi głosują” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Udział  w wyborach wzięły klasy I-III gimnazjum. W skład Komisji Wyborczej weszli - Dominika Selonka, Anna Wieczorek, Dorota Kurpet, Wiktoria Jabłońska i Maciej Szela. Wszystko działo się pod opiekuńczym okiem p. Ewy Piotrowskiej.

Więcej…
 

„Cała Polska czyta dzieciom”

Drukuj

26 października br. uczniowie klasy 6B: Amelia Bork, Julia Meyer i Dawid Styn odwiedzili swoich młodszych kolegów i koleżanki z klasy 0a i 0b. Szóstoklasiści przeczytali bajkę Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem?”. Po uważnym wysłuchaniu bajki uczniowie zerówek mieli pokolorować portret Wojtka – strażaka. Prace uczniów można podziwiać na holu szkoły.

Więcej…
 

„Wyprawa- poprawa” kostkowskich uczniów.

Drukuj

Z propozycji Fundacji Nasza Ziemia szkoły korzystają od lat. Również Zespół Szkół w Kostkowie włącza się w akcje prowadzone pod patronatem tej fundacji.  Co roku więc, uzbrojeni w worki, rękawice i dobre chęci, wyruszaliśmy, by Sprzątać Świat. Zawężony do terenu własnych miejscowości, ale jednak kawałek świata...

Więcej…
 

Porządkowanie cmentarza w Rybnie

Drukuj

Podtrzymując wieloletnią tradycję SZS w Kostkowie, braliśmy udział w sprzątaniu Cmentarza w Rybnie. Jest to dla naszej społeczności bardzo ważne miejsce. Spoczywają tu szczątki więźniów KL Stutthof zamordowanych podczas „Marszu Śmieci”. 28 października bieżącego roku w porządkowaniu nekropolii wzięli udział uczniowie klas 5a i 5b szkoły podstawowej oraz klasy 1B gimnazjum pod opieką wychowawców (p. Karoliny Pyczka, p. Ewa Piotrowska i p. Aleksandra Potrykus-Boyke).

Więcej…
 

Brąz dla Kostkowa

Drukuj

 sport  

Dnia 07.10.2015r w Redzie na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu  w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m, na których nasze gimnazjalistki zdobyły brązowy medal zajmując wysokie III miejsce.

Więcej…
 

Rozpoczecie roku szkolnego 2015/16

Drukuj

Informacja dotyczaca rozpoczęcia roku szkolnego 2015/16

 


Strona 9 z 26